Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó a pasiknál a direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a pasiknál a direkt megsértődöm játszma?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Kisfiúk játszmáznak. Egy fèrfi nem tesz ilyet.
2020. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de itt az a kérdés, hogy MIÉRT?
2020. márc. 18. 15:03
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanaz mint a gyerekeknél a hiszti, foglalkozz vele, kérj bocsànatot, babusgasd a szegény kis lelkèt. Erezd magad szarul higy megbantottad és máskor ne merj ilyet csinalni.

En ez ilyennel nem foglalkozom

2020. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy manipulatív, primitív h*lye, aki ezzel akar befolyásolni.
2020. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdés okát, ha esetleg megérted, mitől egy játszmázós, hisztis, manipulatív ember valaki, akkor elfogadod? Nem mondod komolyan..
2020. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Nőként illene tudnod válaszoni erre az egészen tipikus női viselkedésmódra :D
2020. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyes férfiaknál van ilyen, másoknál nem. Kerüld el az ilyet - problem solved.
2020. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Hát, hogy legyen békítő szex...
2020. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem minden megsertodes ilyen. Ha mindenen az van akkor gyerekes persze. De ha pl olyan dolgon amin jogos ugyan úgy ahogy a nők mi is megsertodhetunk. Ezzel is csak az a baj h a kettős mérce itt se működik ugyan úgy. Mert amin pl egy nő megsertodik azon ha egy pasi megsertodik az már gáz meg gyerekes. Megannyi ilyennel találkoztam, nagyon messze lett kitolva a két nemnél ez a határ. Mondván a férfi legyen férfi de azért mindent nekik se kell lenyelni vagy elfogadni.
2020. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Miért jó a nőknek az elérhetetlent játszani? És sok nőnek a "harcolj értem" marhaság?
2020. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!