Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne bepróbálkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne bepróbálkoznom iskolás lányoknál 20-on évesen?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, még sohesem volt párkapcsolatom iskolában. Most hogy már kijártam jó lenne ha ezt bepótolnám és onnan találnék valakit. A tizenéves lányoknak bejönnek a náluk idősebb pasik, nem? Mennyire örülnének ha odamennek hozzájuk pl. utcán, buszmegállóban, vagy iskola előtt? Így több esélyem van náluk?

2022. szept. 17. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszel nekik, vagy önbizalomhiányos vagy, akkor hiába vagy idősebb, nem lesz sikered fiatalabb csajoknál sem.
2022. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a mai fiúk milyen korán el r.bancosodnak.

Mit akarsz be pótolni?

Mintha kötelező lenne tizen évesen olcsón oda adni magad mindenkinek.

2022. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Hág még belefér. 16 neccesen okés, alatta azért ne...


És amúgy meg 16-24 között simán ismerkedhetsz. Nem kell belegondolni semmit a dologba, nem kell fiatalabbat-tapasztalatlant keresned azért, mert te az vagy. Olyat galálj, akivel összeilletek személyiségben is.

2022. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
16 ala ne mrnj..amugy igen.
2022. szept. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Utcán, suli előtt vagy buszmegállóban is ugyanúgy kicsi az esély, hogy össze tudsz jönni egy idegennel. Kortól függetlenül.

Ráadásul ez az a korosztály, akikről nem egyszerű eldönteni, hogy hány évesek. Van olyan, aki 20 évesen 12 évesnek látszik, és láttam már olyan 12 évest, akit simán 20-nak hittem. Az se garancia, ha a gimi körül ólálkodsz. Lehet ott egy általános iskola, vagy a gimi 8 osztályos, vagy csak ott lakik a csaj a közelben. Viszont ha a szülők vagy a tanárok kiszúrják, hogy gyakran szólítgatsz le ott gyerekeket, akkor hamar megütöd a bokádat.

2022. szept. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Hat ha kozepsuliban nem kellettel a csajoknak, akkor most se fogsz. Nincs olyan hogy bepotolni, mert ha olyasmira szanod magad amit regen kellett volna akkor elszalasztod a mai jelenbeli feladatod. Ugord az a multad es foglalkozz a jeleneddel.
2022. szept. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudni rólam hogy önbizalomhiányos vagyok mikor nem mondtam? Nem is látnak nem is tudják az emberek, hogy ki vagyok de ezt mindig leszűrik rólam. Ez valami gondolatolvasó képesség lenne?
2022. szept. 18. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

#7

Lerí a kérdésedből

2022. szept. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
#7 Simán csak látszik.
2022. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy a lány apja egyszer megvárjon a kapualjban, hogy adjon egy parasztlengőst, hajrá!
2022. okt. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!