Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mondanátok nemet és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mondanátok nemet és miért ha válaszút elé értek? Barátnő/Édesanya.

Figyelt kérdés

Mára úgy beszéltük meg barátnőmmel hogy átmegyek hozzá, segítek megetetni/itatni az állatokat, mivel egyedül van most pár napig és fél ezért maradnék. Amúgy nálam szokott lenni.

Viszont anyám tegnap este kérdőre vonva megkérdezte hogy ugye elmegyek a születésnapra ? Anyám partnerének a haverjának a feleségének a gyereke.. éves lesz vagy kettő így valahogy.. meg lehet anyám barátnője is lett az a nő. De ezt nem tudom biztosra. Most hogy ne legyen sértődés egyik fél részéről sem.


2022. szept. 18. 05:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod anyádnak, hogy a barátnődnek már megígérted, hogy segítesz és nála alszol, hogy ne legyen egyedül. De lehet azt is, hogy ketten beugrotok egy fél órára a születésnapra. Legalább bemutatod a lányt.
2022. szept. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Már ismerik egymást, barátnőmnek nem a szíve csücskei..

meg legutóbb valamit beszólt elvileg nekem, anyám párjának a haverja, én nem is hallottam tisztán, barátnőm meg szofisztikáltan elküldte a p*csába. Itt a férfi c**ny ha ez jelent valamit, barátnőm utálja ezt a réteget. (A felesége nem az) szóval nem is vinném szívesen a közelébe őket egymásnak.

2022. szept. 18. 05:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy hogy anyád osztja be az idődet?!?


Ha anyád az utolsó pillanatban szólt, akkor nem muszáj menned!

2022. szept. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha nagyon személyeskedni kell, anyámon kívül nincs másik családtagom, ezáltal sok programot csináltunk/most is együtt, jó a kapcsolatunk. Most kezdtem el dolgozni, még ez mellett tanulok.

Ő nagyon társasági ember, sokan szeretik az a szint akivel jóba vannak az emberek, mert keresik a társaságát. Teljesen kiment a fejemből, most emlékeztetett, bár én sem említettem meg előtte a barátnőmnek hogy elvileg lett program xy dátumozott napra..

2022. szept. 18. 05:58
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudsz menni mert más programod van a barátnőddel. Felnőtt bér vagy basszus! Elméletileg.

Ne anyád ossza már be az idődet. Olyan távoli az a gyerek hogy nagyon, ő ismerőse, jelenjen meg ő a neves party-n.

2022. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Oszd be az idődet!
2022. szept. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés, hogy a párom lenne ebben a helyzetben a prioritás, nem egy valakinek az akárkije,akinek a gyerekének van szülinapja. Anyud menjen a párjával és kész. Nem lesz egyedül, te meg elkezdhetsz valóban felnőtt határokat szabni a kapcsolatotokban.
2022. szept. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

"Mára úgy beszéltük meg barátnőmmel hogy átmegyek hozzá, segítek megetetni/itatni az állatokat, mivel egyedül van most pár napig és fél ezért maradnék"


Ez mi? Mi a ..sztól lehet félni otthon? :DDDDDDDDDD Egyik helyzet rosszabb, mint a másik. Édesanyád egy teljesen felesleges programjára nem tudsz nemet mondani, ráadásul semmi közötök ahhoz a gyerekhez.


A másik részről meg a párod felnőtt létére nem képes egyedül lenni, mert "fsik" otthon a semmitől.


Ha a legjobb megoldást keressük, akkor anyukádnak megmondod hogy nem mész a haverja gyerekének a f.. tudja mijére, de beugrasz előtte kicsit beszélgetni. Mondjuk fél-1 órára, majd eldöntöd.


Utána mész a nődhöz, akinek szólhatsz hogy kicsit késel, mert van még egy fontos elintéznivalód.

2022. szept. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Egyedül vagy a barátnőddel el mész 1-2-3 órára a születésnapra, majd utána pedig mész vagy mentek a barátnődhöz.

Ha nem akarsz menni a születésnapra akkor őszintén jelezd az édesanyádnak ezt hogy sajnálod de nem fog menni, normális esetben meg fogja ezt érteni.


Az egyszerű dolgokat nem érdemes túlbonyolítani.

2022. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha két helyre is ígérted magad, az ezzel jár. Akkir hát, próbáld meg belesűríteni mindkettőt, ha meg ez se tetszik nekik, állj ki magadért. Egyik sem tűnik "életveszélyes" programnak.
2022. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!