Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már hasonló válaszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló válaszút előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Januárban megismerkedtem egy számomra csodálatos nővel. viszont akkor is visszajöttem külföldre dolgozni és most voltam otthon nyáron, de most is visszajöttem. igazából csak a pénz miatt vagyok itt viszont rohadtul nem kellett volna visszajönnöm mert közben összejöttünk és rettenetesen hiányzik. Félreértés ne essék mindkettőnk szerette a másikat már januárban szóval nem a rózsaszín köd beszél belőlem. Amióta itt kint vagyok kb. három hete folyamatosan féltékenykedek. ha bemegy városba barátnőivel akkor azon hisztizek ha elmegy bulizni akkor azon hisztizek és mindig ezen veszünk össze, hogy biztos pasizni megy. Tudom ez nagyon gyerekes viszont nekem ezzel kapcsolatban vannak nagyon rossz élményeim például a megcsalás. Próbálok bízni benne viszont ehhez még idő kell annak ellenére is, hogy ő is rengeteget csalódott és elmondása szerint olyan barmokkal volt dolga, hogy rajtam kívül gyakorlatilag utálja a pasikat. Viszont mikor ott vagyok vele akkor minden problémánk megszűnik. És azért vagyok külföldön, mert évek alatt egyenes behoztam az életem viszont a fejembe vettem, hogy nekem kell otthonra egy autó (nem olyan drágára kell gondolni) . Csak amivel tudok munkába járni stb. viszont rohadtul vágyakozunk egymás után. Úgy érzem lassan kikészít ez az érzés, hogy nem vagyok vele. Ti mit tennétek a helyemben? Haza mennétek egy biztosnak tűnő szerelem reményében vagy futnátok egy hamis egzisztencia után? Valaki volt már ilyen helyzetben? Valaki feladta mindenét a szerelméért? Van egy ilyen buta szokásom, hogy minden rögtön kell és úgy érzem más már sokkal előrébb tart az életben mint én 26 évesn. Ő is azt mondta, hogy menjek haza és mivel mindketten dolgozunk majd idővel közösen megvesszük ami kell. Ami teljesen reális viszont csalódásként élem meg azt, hogy négy év után üres zsebbel térek haza.Talán ezt az ürességérzetet próbálom kompenzálni


2022. aug. 7. 08:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van a lánynak, hogy otthon együtt is felépíthettek egy egzisztenciát magatoknak. Pláne, hogy mindketten szerelmesek vagytok, így bármi megoldható.

Vagy esetleg ő kimehetne utánad, ez is egy opció.

2022. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék?? NE HISZTIZZ! El fogod rontani, nem fog felnézni rád, leölöd teljesen a szenvedélyt, ha hisztizel! Ha nincs önkontrollod esélyed sincs, ha csak a nő nem annyira önbizalomhiányos, és nem vesztette el teljesen a realitását arra vonatkozóan, hogy basszus ne hisztizzünk egymással, hanem beszéljük meg a dolgokat, és ne kelljen már minden egyes "városba menéskor" hisztirohamot hallhatni. Ezzel nem fogsz meg normális, lelkileg egészséges nőt az biztos.


Amúgy mikor akarsz hazamenni? Ha csak 1 db autó miatt maradsz az valóban eszetlenségnek tűnik, de főleg hogy 4 év óta nem tudtál megtakarítani?? Ezt nem is értem, akkor miért dolgozol külföldön, ha ott tartasz, hogy "üres kézzel" térnél haza?

2022. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ne rontsd el,ha tényleg ő az igazi ne helyezt a tárgyakat elé. Gyere haza, majd együtt felépítitek az életeteket, így ebből nem lesz semmi.
2022. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

2esnek igaza van.

Ezért ez még kb fél éves kapcsolat, tehát még benne van az újdonság varázsa is.

Emellett azért vhol a közös jövőtök könnyebbé teteléért is dolgozol, bár úgy könnyebb elviselni ha van egy látható vége meddig jársz ki.

2022. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 év alatt nem tudtál megtakarítási, majd pont most szeretnél?

Gyere haza, majd együtt megalapozzatok az eleteteket

2022. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Milyen képzettséged van, milyen fizetésre lennél képes itthon?
2022. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"folyamatosan féltékenykedek. ha bemegy városba barátnőivel akkor azon hisztizek ha elmegy bulizni akkor azon hisztizek és mindig ezen veszünk össze, hogy biztos pasizni megy."


Én nem vonom kétségbe hogy szeretitek egymást. De ha hazaköltöznél, akkor sem lenne a párod a tulajdonod.

Ha folyamatosan együtt lennétek akkor bezárnád vagy mindig ellenőrizgetnéd hogy hová megy? Nem mehetne a barátnőivel sehová, mert mindenhová mennél vele? Hogy oldanád meg akkor, hogy nem legyenek féltékenységi rohamaid?

Ez a probléma benned van, és ez akkor is fennállna, ha itthon élnél. Csak akkor folyamatosan kísérgetnéd mindenhová, nehogy szem elől téveszd.

Ha a párod nem ad okot a féltékenységre, akkor a saját személyiségeden kellene dolgoznod, hogy megszűnjenek a féltékenységi rohamaid. Ebből a szempontból tök mindegy, hogy külföldön dolgozol vagy itthon.

2022. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez számomra is egyértelmű, hogy saját önértékelési problémáimból fakadóan féltékenykedek. Soha nem tett semmilyen olyan dolgot ami miatt féltékeny kedhetnék még véletlenül sem csinált ilyet. Egyébként négy év alatt kifizettem az otthoni tartozásaimat. Azért, hogy otthon tudjak új életet kezdeni. közben mivel hirtelen sok pénzhez jutottam elkövettem rettentően nagy baromságokat pl. hazaköltöztem közel 10 hónapra és több mint 3 millió Ft-ot feléltem ez idő alatt. Szóval ha anno ezt nem teszem meg akkor már vissza se jöttem volna. Egyébként nyilván egy friss kapcsolat viszont nekem előtte is voltak „szerelmeim” . egyik sem volt soha ennyire intenzív és mindig vacilláltam, hogy vajon ő e az igazi, de ennél a nőnél teljesen más. Nagyon nehezen hozok meg bizonyos döntéseket és sokat agyalok viszont abban, hogy őt akarom maximálisan biztos vagyok.
2022. aug. 7. 13:03
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy jobb lesz neked, ha hazamész. Az egyetlen dolog, ami téged kint tart, az a pénz, amivel meg amúgy sem tudsz bánni. A tartozásaidat kifizetted, azzal már előrébb vagy, de semmi foganatja nem lesz, ha még x ideig kint maradsz, mert semmi terved nincs, a pénzt szórod, céltalanul élsz bele a világba. Mondhatjuk úgy, hogy csak nyűglődsz. Itt ez a nő, menj haza hozzá, lehet, hogy szerencséd lesz és veled marad, de amíg nem dolgozol a beteges féltékenységeden, addig arra is kevés esélyt látok.

Külföld annak való, aki tudja mit akar és értékelni tudja a lehetőséget.

2022. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Az nem opció, hogy ő is költözzön veled együtt? Őszintén szólva én nem szívesen jönnék vissza, mi éppen most készülünk elhagyni az országot. Úgy tűnik nem tudsz bánni a pénzzel, viszont úgy tűnik nem halsz éhen így se, viszont Magyarországon már lassan azok is szűkölködnek, akik tudnak bánni a pénzzel, vannak céljaik, esetleg tartalékaik. Ebben a helyzetben én tutira nem kockáztatnám. Ismerőseim megpróbáltak pár éve (amikor még nem is volt ennyire szar a gazdaság) hazajönni, hát mondanom sem kell, következő hónapban már húztak is vissza, mert kb az albérletet tudták kifizetni az itteni fizuból. Azóta külföldön már saját ház, gyerek, autó.
2022. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!