Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire kedvel? Pedig új vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kedvel? Pedig új vagyok.

Figyelt kérdés
Igazából lehet, hogy hülye kérdés, de mivel nagyon introvertált vagyok nem igazán tudom hova tenni. A munkahelyemen jófej a főnök, lehet vele poénkodni, de én mindig csöndesen a háttérben maradok ő viszont igyekszik minél többet beszélgetni. A minap is mikor odaült beszélni velem, a végén úgy zárta le a beszélgetést, hogy hát ő nagyon szeret velem beszélgetni. Ez simán kedvesség csak, nem?
2022. szept. 18. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Lehet kedvel téged
2022. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet én is mondtam férfinek is nőnek is. Nem kell többet belelátni.
2022. szept. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Meg akar dugni
2022. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Vigyázni kell ezzel a "mellém ült a főnök beszélgetni" szituációkkal.

Mindig egy kicsit közelebb fog ülni, és mindig egy kicsit "mélyebb" témáról lesz szó, megy majd a lelkizés stb..

Egyszer ültem le én is beszélgetni így...hát nem kellett volna...

Ha nem akarsz belekeveredni olyasmibe amibe nem kellene, akkor a szakmai dolgokon kívül ne beszélgess semmiről, ha jót akarsz magadnak. Lehet kedvesen úgy is beszélgetni, hogy közben megtartjátok a három lépés távolságot.

A másik lehetséges verzió pedig az, hogy ő egy nagyon közvetlen ember és tényleg szeret veled beszélgetni. Akkor viszont a többi kollégával is ilyen közvetlen és beszédes lenne.

Azt neked kell felmérni, hogy a kettő közül ő milyen típus. Miről szeret veled beszélgetni? Lelki dolgokról vagy a politikáról, munkáról? Ki lehet találni attól függően, hogy miről folyik a diskurzus.

2022. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
EZt nem tudhatjuk. Lehet, észrevette hogy introvertált vagy és csak segíteni akar beilleszkedni. Én leginkább erre tippelnék.
2022. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem ajánlom , h. egy bármilyen ffi-nő viszonyba belemenj a főnököddel.

meg azt is ó lenne felfognod, hogy ha ő másképp viselkedik veled, mint elvárt, azzal átlép egy határt, és visszaélhet a hatalmi helyzetével, amit úgyis csak te szívsz meg.

pláne ilyen nehéz gazdasági helyzetben kéne észnél lenni, h. a munkahelyed megőrzése a fontos, vagy a hiúságod kiszolgálása, mert láccik a kérdéseden, h. ez neked igenis bejön...

buta kislány! okosabbaknál megszólal ilyenkor a vészcsengő!

2022. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* meg azt is JÓ lenne felfognod...
2022. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan főnököm aki nagyon közvetlen volt velem. Egyszer biciklizni is elmentem vele. A végén már a magánéletét is velem tárgyalta. Sokszor dicsérte az öltözködésem is. Később rájöttem hogy valójában nagyon is bejöttem neki. Már nem dolgozom ott.
2022. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!