Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a ferfiak akik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a ferfiak akik egy beszelgetes utan nem tudnak miattam aludni, ugye baj van? Es nem en vagyok a szivtelen, igaz?

Figyelt kérdés

Ket ilyen ferfi is volt az elmulz hetekben, csak beszeltem veluk par szot, nem is beszeltem csak vissza irtam unalombol, erre ok olyanokat irtak utana, hogy ok miattam nem tudnak aludni, annyira megbolonditottam oket, meg en atvertem oket es stb

Meg ha mar vissza irtam egyszer akkor beszelgessek veluk maskor is..

Semmi erdeklodest nem adok, de csak irjak hogy "beszelgessunk" , ha vissza irok mar bele vannak betegedve hogy beszeltunk. Hat mi ez?

Nem jo palik, en csak parszor unalombol irtam vissza, de mar megbantam mert teljesen betegek

Meg probaltak belem beszelni hogy en jatszok veluk es hogy ok ki lettek hasznalva :D ember. Letiltottam mindketot hanynek toluk

Velem van a baj? Miert kene nekem beszelgetni veluk ha nem erdekelnek es unalomuzesnek se jok?


2022. szept. 18. 23:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azokkal a ferfiakkal*
2022. szept. 18. 23:29
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem akarsz beszélgetni valakivel, akkor adj neki olyan választ, amiből kiderül ez a szándék!

Magyarul, ne adj senkinek remény, aki számodra nem értékes! 😅

2022. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igaz..nem fogok vissza irni senkinek aki nem erdekel

De nem remeny szerintem az, hogy vissza irtam. Es lehetett erezni hogy leszarom oket

2022. szept. 18. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Más, aki szintén nem akar tőlük semmit, nem válaszol nekik.


Vagyis ha te válaszolgatsz nekik, számukra egyértelmű hogy lesz belőle valami. Annyira örülnek h egy nő nemű válaszolt nekik h a többit hozzá gondolják.


Ha ilyet tapasztalsz, mint a kérdésed , akkor egyszer megírod h nem akartad őket hulyiteni, de látod h ők többet gondoltak bele, és szeretnéd ha nem beszelnetek többet mert ők félre értik. Ha nem nyugszik, tiltod, dene menj bele sehova sem vezető magyarázkodásba.

2022. szept. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Unalmadba meg inkább olvass mint a mobilod nyomkodod 😉 nwhogy aztán te legyél túl unalmas annak aki neked bejon
2022. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Most dicsekedni jöttél vagy panaszkodni? Elárulok neked egy titkot. Én senkinek nem írok vissza.(Azért vagyok ott, mert van pár ember, akikkel ott szoktam beszélgetni, de mások ezt nyilván nem tudhatják.) Ehhez képest, hogy egyetlen szót se írtam, mégis vannak olyanok, akik naponta írnak újra és újra. De soha nem jutott eszembe erről kérdést kiírni, mert annyira lényegtelen. Te tényleg nagyon unatkozhatsz, ha ilyen hülyeségeken szoktál filozofálgatni.
2022. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem érdekelnek, minek hülyíted őket?
2022. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

7

Az nem hülyítés, ha valaki szóba áll egy másik emberrel.


Kérdező, ne foglalkozz velük. Csak ostoba módon manipulálni akarnak. Gondolom, még 20 éves sem vagy, hogy ezt megtehetik veled.

2022. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Unalomból visszairkálni - kicsit sem lekezelő és/vagy sértő viselkedés. Bár őket sem értem, én az "unalomból visszairogató" közepesen psychopata főbohócokat kb. 3 perc alatt tiltom mindenhonnan.
2022. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tetszik az illető, azt írd meg neki, hogy köszi, de nem szeretnék ismerkedni. Ennyi (és nem elmesélni az életed, ha kérdezi).
2022. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!