Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a veganizmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a veganizmusnak mindig az a vége, hogy egy frissen érettségizett naiv kislányt kefél egy 50-es pasas?

Figyelt kérdés

Sokat voltam vegánok társaságában, de kiábrándultam belőle, részben ezért.


Nem egyedi példa, hogy 19-20 éves, szinte még gyerekkorban lévő lányokkal szűrik össze a levet az ottani 50-hez közeli férfiak. Nem a pénz miatt, de az is érdekes, hogy egyiknek sincs családja. Sri Chinmoyról is sokat lehetett hallani, hogy szexuálisan abuzálta a követőit. Konkértan a Napfényes étterembe tőle vannak idézetek XD.


Ez a dolog fanatikus, elvakult, vallási jellegére utal? Én még arra tudok gondolni, hogy sok a sérült, szerencsétlen, nehéz sorsú vagy félrecsúszott sorssal, életúttal, egzisztenciával rendelkező ember ilyen közegben. Mind az idősek és fiatalok részéről. Mert egyikük számára se kéne, hogy ez vonzó legyen egészséges esetben, mert egy felnőttnek egy kamaszlány koránál fogva komolytalan szellemileg, érzelmileg, már én is úgy érzem 24 évesen, hogy nagyon komolytalanok az ilyen korú lányok, szükségszerűen. A kamasz is láthatná, hogy nem az a példa, aki leélt egy fél életet, de se család, se gyerek, se feleség, lehet még egy saját lakása/háza sincs, hanem kb. úgy él, mint aki 20 éves és a fiatal csajokat hajtja. Az aktívabb vegánok közt is sok az ilyen nincstelen, nem tudom miért ez vonzó egy fiatalnak, vagyis igen, mert apakomplexus vagy a naivitásának kihasználása lehet egy dörzsöltebb, tapasztaltabb ember által... felnéz rá... különlegesnek érzi magát, hogy mennyivel idősebb ember foglalkozik vele. De hát nincs mire felnéznie. És a csávó meg egyértelműen azért foglalkozik vele, mert 50 évesen jól esik hamvas kamaszlányokat tologatni. Nagyon képmutató és álszent, aki ezt nem látja szerintem


2022. szept. 19. 03:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem tudtam de ha tenyleg sok ilyen megfigyelesed van, lehet benne vm.
2022. szept. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Én középkorúként tudok nyilatkozni.


Egy "bizonyos" élethelyzetben vagyok. 14 évvel idősebb pasi próbál hülyíteni, csak éppen nem tud!


Eleget tudok a személyes beszámolóiról, ami életében történt vele és KIFEJEZETTEN TASZÍTÓ(!) jelleme van a számomra.


Azt feltételezi a végtelennek tűnő türelmemről, hogy most aztán "megfogott". (De vannak olyan "praktikái", amelyek elárulják, hogy mennyire rosszul tájékozódik...)


Érdekes, de ez az illető is igyekszik elérni nálam, hogy egyáltalán ne fogyasszak húst (nem is igazán szeretem, magamtól is könnyen lemondok róla.) Ehhez nem szükséges vegetarianizmus.

2022. szept. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Akkor 12 ev mulva en is eldobom majd a csirkecombot 😂



38F incel

2022. szept. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

Egy bnom jar oda. 35 eves es 75 eves pasija van. Annyira csunya acsaj,meg feledekeny a sok altatotol ,hogy csak egy oreg faszi tudja toleralni.


Mindig hivott oda,de nem mentem.


Engem nem tudott volna egy ven pasi se bepalizni. En a 2o eveseket birom.

N

2022. szept. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Magadnak válaszolgatsz?! 🤦‍♂️

Szánalmas vagy!

2022. szept. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Törődj bele pubi, egy 50-es palihoz te sehol nem vagy semmilyen téren. Az életkor az, amit tudtok puffogtatni hülyegyerek szinten.
2022. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Ehhez nem kell veganizmus, hanem csupán patriarchális berendezkedés a társadalmak részéről. Bizonyos férfiak előjogai és társadalmi pozíciója - nem feltétlenül anyagiakkal megspékelve, de rendszerint ez fontos momentum- lehetővé teszi ezt.
2022. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
59%

7: Már megint a patriarchátus... 🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂🤦‍♂ Igen, mi férfiak titkos páholyokba járunk elhagyatott házakba/gyárépületekbe, ahol a férfihang elitje meg szakállas pópák lektúrákat tartanak nekünk arról, hogy hogyan uraljuk le a nőket... Mintha lenne erre nekünk időnk... Istenem!


Kérdező: A veganizmusból nem következik egyenes ágon az apakomplexus, banyek! Háromszor elolvastam a kérdésedet, mire rájöttem: Nem nekem van korán, tényleg te gondolkodsz inkoherens módon. Napfényt mikor láttál utoljára amúgy? Kajak elhiszed, hogy automatice következik az apakomplexus/beleülök a készbe-stíló a veganizmusból? Én ismerek vegán nőket - FULL NEM JELLEMZŐ RÁJUK EZ. Ahány ember annyi látásmód. Ha meg valaki csak divatból jön össze tőle jóval idősebbel... Hát az szomorú.

2022. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8

Nem leuralásról írtam, hanem lehetőségekről.

Ha én elkezdenék most veled kikezdeni, mert tetszenek kommentjeid, nagyjából arra számíthatnék, hogy felháborodva-undorodva elhessegetnél.Nálad idősebb nő vagyok ugyanis és nulla empátiával figyelné a társadalom, hogy az érzéseimet kiteljesítsem, szabad teret adjak neki. Fordítva viszont működhetne.

A fiatal nők mindig is vonzódtak az idősebb ergo műveltebb, tapasztaltabb, módosabb, magabiztosabb és lehetne sorolni miféle lehetőségekkel felvértezett férfiakhoz, ez igenis a patriarchátus berendezkedés miatt vált támogatottá.

2022. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

A szomszédunkba költözött egy ilyen vegán csaj, egyszer átmentem "házibuliba", ami abból állt, hogy a fűben körbe ülve gitároztak, meg mindenféle spirituális hülyeségekről beszéltek, némelyik füvezett, és összességében mind totál fura és életképtelen volt. Mind vegán, a maguk varrta ruhában voltak, a nagy egészséges életmódhoz hozzá tartozott, hogy az egyik terhes csaj egy az egyben cigizett (és még elő is adta, hogy ez nem árt a babának, mert csak füst, és a kiegyensúlyozott boldogsága sokkal többet számít egy magzatnak...)

Na meg ezeknek az embereknek minden ingyen kell (városi face csoportokban megfigyelhető, hogy semmiért sem akarnak pénzt adni), és nyomulnak az idióta felfogásukkal - felénk most pl. azért harcolnak, hogy az óvoda kerítése legyen szivárvány színű! (Az, hogy a települési összkép mit ír elő, abszolút nem érdekli őket.)


Gondolom egy 50-es pasi el tudja tűrni ezeket a hülyeségeket, mert én 30 évesen kikészülnék!

2022. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!