Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a veganizmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a veganizmusnak mindig az a vége, hogy egy frissen érettségizett naiv kislányt kefél egy 50-es pasas?

Figyelt kérdés

Sokat voltam vegánok társaságában, de kiábrándultam belőle, részben ezért.


Nem egyedi példa, hogy 19-20 éves, szinte még gyerekkorban lévő lányokkal szűrik össze a levet az ottani 50-hez közeli férfiak. Nem a pénz miatt, de az is érdekes, hogy egyiknek sincs családja. Sri Chinmoyról is sokat lehetett hallani, hogy szexuálisan abuzálta a követőit. Konkértan a Napfényes étterembe tőle vannak idézetek XD.


Ez a dolog fanatikus, elvakult, vallási jellegére utal? Én még arra tudok gondolni, hogy sok a sérült, szerencsétlen, nehéz sorsú vagy félrecsúszott sorssal, életúttal, egzisztenciával rendelkező ember ilyen közegben. Mind az idősek és fiatalok részéről. Mert egyikük számára se kéne, hogy ez vonzó legyen egészséges esetben, mert egy felnőttnek egy kamaszlány koránál fogva komolytalan szellemileg, érzelmileg, már én is úgy érzem 24 évesen, hogy nagyon komolytalanok az ilyen korú lányok, szükségszerűen. A kamasz is láthatná, hogy nem az a példa, aki leélt egy fél életet, de se család, se gyerek, se feleség, lehet még egy saját lakása/háza sincs, hanem kb. úgy él, mint aki 20 éves és a fiatal csajokat hajtja. Az aktívabb vegánok közt is sok az ilyen nincstelen, nem tudom miért ez vonzó egy fiatalnak, vagyis igen, mert apakomplexus vagy a naivitásának kihasználása lehet egy dörzsöltebb, tapasztaltabb ember által... felnéz rá... különlegesnek érzi magát, hogy mennyivel idősebb ember foglalkozik vele. De hát nincs mire felnéznie. És a csávó meg egyértelműen azért foglalkozik vele, mert 50 évesen jól esik hamvas kamaszlányokat tologatni. Nagyon képmutató és álszent, aki ezt nem látja szerintem


2022. szept. 19. 03:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

A vegánságnak mi köze a szexuális irányultsághoz?


Komolyan, ti incelek nem vagytok normálisak.

2022. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Te miről beszélsz?


A veganizmus nem vallás :DDD

2022. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Miért hívsz incelnek, amikor nem is ismersz? :D


Közvetlenül nyilván nincs köze, csak ebben a társaságban ezt figyeltem meg és engem ez érdekel. Gyakori a nagy korkülönbség, manapság, viszont ott jobban láthatóak az okai, mivel a pasinak pénze van, vagy esetleg nem is olyan nagy a korkülönbség (40-25 még nem vészes, 18 és 25 között lehet csak 7 év van, de az többszörösen olyan jelentős, mint egy 25-32 közti 7 év).


Nem vallás a veganizmus? Nem is írtam ilyet :D. Viszont tagadhatatlan, hogy a vegánok nagyban emlékeztetnek a fanatikus, gyűlölködő keresztényekre. Valamint ideológiai alapú, fantáziából kiinduló agyszülemény, akárcsak a vallások. Ugyanúgy tölti be az adott ember életét, ugyanúgy gyakorolják, olyan emberek közé járnak, megvetik a más gondolkodásúakat, mint a vallásosok. Úgyhogy vallási jellege szerintem tagadhatatlanul van.


Sehol nem írtam, hogy a veganizmusból következik az apakomplexus. Az az adott személyek sajátossága, az már inkább lehet, hogy aki egészségtelen családi környezetben nő fel, könnyebben nyit ilyen ideológiák felé, mert ebben próbálja megtalálni a boldogulását, amit az életében nem tudott. Ahogy az is, amit szintén írtam, hogy valszeg több szerencsétlen sorsú, egzisztenciájú ember van a vegánok közt, legalább is én úgy láttam, elég fura figurák. Köztük pedig gyakoribb az ilyen demens gondolkodás, ami okozhatja egyszerre a veganná válást és az egészségtelen párkapcsolatokat egyaránt.

2022. szept. 20. 03:20
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy értetted, hogy "magadnak válaszolgatsz?". Nem. Most néztem meg először a kérdést 24 óra után. Nyilván nincs 5 másik profilom amiről válaszolok, ez kicsit beteges feltételezés :D. De remélem csak félreértettem valamit.
2022. szept. 20. 03:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!