Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jár ennyit a fejemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár ennyit a fejemben?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit két éve ismertem meg, de nem volt köztünk semmi (csak udvarolt, de én végül visszautasítottam). Ez óta nem találkoztunk. 1-2 hónapja a semmiből rámírt (2 éve nem beszéltünk), hogy hogy vagyok, kérdezett pár hétköznapi dolgot, meg, hogy van-e barátom. Azóta egyre gyakrabban eszembe jut. Most kb egy-két hete minden nap gondolok rá egy csomót, pedig azóta nem is beszéltünk. Szerintetek miért lehet ez? Lehet, hogy csak megbántam, hogy nem adtam neki esélyt anno? Nem mondanám szerelemnek, mert annyira nem ismerem.

2022. szept. 19. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát hány évesek vagytok? első komolyabb lenne ez számodra?
2022. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyit gondolsz rá akkor miért nem írsz rá te és hozod fel, hogy menjetek el randizni?
2022. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hacsak nem azért nem meri felvállalni mert melegek vagytok. Akkor ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Később is így fog hozzád állni. Szerintem mond meg neki hogy ha kellesz vállaljon fel vagy ne keressen többet.
2022. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló, szerintem ezt nem ide akartad:D

1-es válaszoló igen, nekem első komolyabb lenne. Két éve még tizenéves voltam, túl idősnek éreztem magamhoz, ő a huszasévei végén volt akkor.

2022. szept. 19. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már te is 20-on felül vagy, akkor mi akadálya, hogy randizzatok?
2022. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Bár, lehet tényleg csak a nosztalgikus érzés játszik benned....
2022. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen nosztalgikus érzés? Mondom nem volt köztünk semmi..
2022. szept. 19. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy attól is függ, hogy miket és mennyit beszéltetek ezalatt a 2 hónap alatt, lehet csak meg akar dönteni, mert anno nem jöttél neki össze, gondolta tesz egy próbát
2022. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy csak megbántam, hogy nem adtam neki esélyt anno?"


így értettem, igen, ez csak ilyen lelkifurdi és kész, semmi komoly

2022. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!