Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okádékul érzem magam, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okádékul érzem magam, az mennyire baj, ha bejön az unokatestvérem? 22f

Figyelt kérdés
Egyszerűen szarul érzem magam, mert ez nem helyénvaló. Sok lánnyal voltam már párkapcsolatban, de semelyik nem ér fel arra a szintre amelyiken ő van. 18 éves a hölgy és bárhogy próbálok lemondani róla egyszerűen nem megy. Évente maximum 3-4x találkozunk, de nagyon sokat jár a fejemben. Nem tudom hogy mit tegyek, ezért fordultam ide.

2022. szept. 19. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Vedd feleségül, nem tiltja semmi. Pár év (hónap) után megunod.
2022. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baj nincs ezzel.
2022. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miben olyan jó?
2022. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Sweet Home Alabama.
2022. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Hányadik unokatestvér?

Vagyis milyen szintű a rokonság?

2022. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: teljesen más mint a többi lány, próbálok normális lányt találni, de az összes annyira befolyásolt a social media által, hogy szinte lehetetlen megfelelni. Meg több sebből vérzik az összes. Ő kedves, aranyos, szép. Könnyen tudok vele bármiről beszélni, céltudatos és kitartó és nem kötött a social media által. Én is ilyen vagyok, de sokszor lehoz a sok pesti hölgy az életről és kezdek besokallni. Nem vagyok benne biztos, de szerintem neki is vannak érzései irántam. De ha mondjuk a szülei megtudnák biztos nagyon kiakadnának. Én meg tisztelem őket, szóval nem tudom mit tegyek.
2022. szept. 20. 01:23
 7/15 A kérdező kommentje:
5. válaszolónam: 2. unokatestvérem, szóval viszonylag közeli. Tudom, hogy eléggé közeli, de egyenesen megőrülök érte és brutális módon kell moderálnom magam közelében és a családja közelében. Ha ittasak vagyunk akkor gyengén jelzem neki, hogy egy picit több az érzésem iránta, mint szimpla rokoni kapcsolat.
2022. szept. 20. 01:27
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ittasan sokat érintkezünk fizikálisan. Ő nem ilyen és én sem. Mindketten egy úm. visszafogott családból származunk, ezért is annyira fontos ezt megjegyeznem szerintem.
2022. szept. 20. 01:29
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Na és tesso én anyámé vok oda, hát hidell egy atom az agyba, én má nemis keressek mást
2022. szept. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha évente max. 3-4 alkalommal találkoztok, akkor azért vagy érte odáig, mert egy rózsaszín szemüvegen át nézed. Ennyi idősen ezt illene észrevenned. Az idegesítő szokásai nem buknak ki. Nem vagy ott, amikor hisztis, amikor felidegesíti magát, amikor ingerült valami miatt, amikor unatkozik, amikor taknya-nyála egybefolyik, és kéthetes trikóban nyomja az ágyat chipset zabálva, a telefonját nyomkodva. Rávetítesz egy ideát, amibe belezúgsz. Nem a valódi embert látod, mert ahhoz kevés időt töltötök együtt.
2022. szept. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!