Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érdeklek feltűnően több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklek feltűnően több srácot mióta rövid (kb 5 cm) a hajam?

Figyelt kérdés

Ezelőtt vállig is ért, aztán állig, és persze akkor is bepróbálkoztak jó páran, de mióta ilyen rövid, valahogy lényegesen többen.

17 vagyok amúgy, még sem az arcom, sem a testalkatom nem olyan túl nőies, na meg az öltözködésem sem amúgy, ezért néha előfordul hogy fiúnak néznek, ha nem hallják a hangom. (Meg csak ha nem sminkelek egyáltalán, persze)


Mikor hosszabb volt a hajam, sokkal lányosabb hatása volt a megjelenésemnek. Sőt, mikor állig ért az nagyon nőies volt, és emiatt többször is volt kedvem sminkelni meg lányosabb ruhákat felvenni.

Szóval mitől lehet? Nem értem. Mégsem feltétlenül előny ha valaki lányosabb?


2022. szept. 20. 01:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom én ennek teljesen a fordítottját tapasztaltam.

Volt egy lány az osztályban akinek derékig ért, mindenki össze akart vele jönni, utána levágatta vállig, már nem igazán tetszett a fiúknak, végül kb fülig, ezután már egyáltalán nem érdeklődtek iránta.

2022. szept. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Plusz amiket írsz, hogy fiúsan öltözködsz, fiúsabb arcod, testalkatod van, erre a környezetemben lévő srácok kifejezetten meg is szokták jegyezni, hogy nem szimpi. Egyébként volt egy tanulmány amiben kimutatták, hogy a férfiak nem a önmagában ahhoz vonzódnak hogy valaki szép pl, hanem azokat a lányokat veszik észre, akik összességében nőiesek, tehát nőies alak, hosszú haj, finom arcvonások, viselkedés, ruhák stb. azt a hatást adja hogy ő egy alkalmas ellenkező nem beli.
2022. szept. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy jobban áll neked a rövid haj.
2022. szept. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az arcom meg a testalkatom sem mondanám fiúsnak amúgy, kifejezetten finom vonásaim vannak, csak hát elég gyerekes, úgy 13 éves korom óta nem nagyon változott.

#2-3 tudom hogy általában így van, ezért is lep meg amit tapasztalok. Ha tényleg érdekelne hogy tetszek-e a srácoknak akkor nem mertem volna bevállalni a rövid hajat sem, meg nem úgy öltöznék ahogy, mert annyira kézenfekvő dolognak tűnik hogy akkor átnéznek az emberen, nem tekintik nőnek :'D de úgy tűnik nincs így, legalábbis az esetemben


#4 max erre tudok gondolni, bár szerintem szebb vagyok hosszabb hajjal, így inkább lehetek érdekes, mint tipikusan szép.

2022. szept. 20. 04:20
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Személy szerint nekem is jobban tetszik a rövidebb haj, rengeteg okból előnyösebbnek látom és rövid hajjal is lehet nőiesen kinézni, így általánosságban a rövid hajról, de nekem ennek ellenére például az 5 centis haj már lehet túl rövid lenne. Szóval ember függő leginkább kinek mi tetszik, mi jön be. Lehet akkora véletlen is, hogy pont olyan fiúkat ismersz, akik mind ezt preferálják. Több oka is lehet.
2022. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

Azok a srácok valószínűleg biszexuálisok/melegek, és így bejössz nekik.


A nagyon rövid haj, csak a szép arcú nőknek áll jól, mint pl. Natalie Portman, aki szinte kopaszon is gyönyörű volt:


[link]


Az hétköznapi nő vagy nem néz ki jól rövid hajjal, vagy fiúsvele.


Tehát nem hinném, hogy a heteró pasik azok, akiknek bejössz. És ezt most nem sértésből mondom.

2022. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

Még valami:


"sem a testalkatom nem olyan túl nőies, na meg az öltözködésem sem amúgy, ezért néha előfordul hogy fiúnak néznek, ha nem hallják a hangom. (Meg csak ha nem sminkelek egyáltalán, persze)"


E megjegyzéseddel meg szinte egyértelművé vált, hogy akiknek bejössz, azok nem heteró srácok. Alapesetben egy heteró pasi nem vonzódik azokhoz a nőkhöz, akiket fiúnak néznek.


#8 voltam

2022. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Hetero vagyok, de jobban megnéztem én is azokat a nőket akiknek rövid. Nemis tudom. A rövid haj egy nőn olyan különleges. Ha emellé egy szép arc párosul az már WOW. Kolléganőm is ilyen, az agyam nyugodt állapotból átvált ilyen "bzzzzzzzz....." módba. :D Gyereke van meg stb, de fantáziáltam is már róla, meg jobban megnéztem magamnak.
2022. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#10


Nem azon van a hangsúly, hogy egy nőnek rövid-e a haja, vagy sem. Vannak szép arcú nők, akik megmaradnak nőiesnek és szépnek szinte kopaszon is, lásd az általam hivatkozott Natalie Portman egy korábbi kommentben, aki bejöhet egy heteró pasinak is (bár hosszabb hajjal akkor is szebb).


De ha egy nő fiús kezd lenni, akkor aligha lesz népszerű a heteróknál, mivel az evolúció nem véletlenül alakította nőiesre a nőket. Nem úgy volt, hogy a nők kialakultak, és bejöttek a pasiknak. Hanem úgy volt, hogy azért alakultak olyanra a szexuális szelekció során a nők, mert az jött be az őseinknek. Ez egy ilyen folyamat volt.


Persze, kivételek mindig vannak, de népszerű egy fiús lány sosem lesz igazán népszerű a heterók többségénél.

2022. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Még annyit hozzátennék, hogy a legegyszerűbb az lenne, ha a Kérdező mutatna magáról egy képet, és azonnal kiderülne, mi az igazság: vajon egy Millagros (Vad Angyal telenovella) féle vonzó lányról van szó, aki fiúsan mutatkozik, vagy egy olyan nőről, aki olyan, mint egy pasi? Ez alapján meg tudnánk mondani, hogy milyen réteg érdeklődik iránta. Bár gondolom a Kérdező nem fogja magát felvállalni, szóval részéről a téma felejtős.
2022. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!