Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek miért utálat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért utálat tárgyai, holott áldozatok és emberi természetünknek tartanak görbe tükröt?

Figyelt kérdés
Ha őket utáljuk csupán önmagunk utáljuk amiért ilyen sorsra juttatunk emberi lényeket.
2022. szept. 20. 11:29
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/251 anonim ***** válasza:
91%

"Lol mindenki egyedül hal meg."

Kivéve a tömeg mészárlást, autóbaleseteket stb.

Persze, értem mire céloztál, csak megint túl van általánosítás. Van, aki sok más emberrel együtt hal meg.

De, a lényeg nem is a halál pillanata, hanem az odavezető évtizedek.

2022. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/251 anonim ***** válasza:
7%

#139



Azert vagyok tobb, mert nem all tavol tolem a tarsadalmi felelossegvallalas, mig a feministak csak a jogaikert csortetnek.



En a gimis szexualis elet helyett 15 evesen az epitkezesen nyeltem a teglaport falveses kozben, szakmai gyakorlati oktatas cimszoval.....



38F incel

2022. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/251 anonim ***** válasza:
91%

#142 ez a kettő hogy függ össze?

Nem mintha amúgy nem ugyanúgy a lányok után futottál volna, mint a többség, ha lett volna lehetőséged. Azért választottad a saját szemedben ezt a “becsületes felelősségvállalás”, mert a “bulira” nem volt esélyed.

2022. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/251 anonim ***** válasza:
91%

"Azert vagyok tobb, mert nem all tavol tolem a tarsadalmi felelossegvallalas, mig a feministak csak a jogaikert csortetnek."

Sok témában tőlem se, sz incelek szexuális élete nem tartozik ide. Ellenben a környezetvédelmmel, állatvédelemmel, gyermekvédelemmel. Ezek közelebb állnak a szívemhez, sőt társadalmi értelemben is fontosabbak.

Nem velem vitáztál amúgy, csak fontos lenne tudni, hogy az, hogy ki kefélhet ma este, valójában egyetlen ember felelőssége, nem a társadalomé.

2022. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/251 A kérdező kommentje:

143


Sugárzik az írásodból a nácizmus.


Hogy lehetsz ennyire szánalmas és romlott?


Egy incel semmilyen formában nem lehet azon a morálisan leromlott szinten mint te aki emberek között teszel különbséget és még kárörvendsz is. Védhetetlen a te pozíciód. Egyértelműen a rossz oldalon foglalsz helyet.

2022. szept. 21. 17:00
 146/251 A kérdező kommentje:

144


“ Nem velem vitáztál amúgy, csak fontos lenne tudni, hogy az, hogy ki kefélhet ma este, valójában egyetlen ember felelőssége, nem a társadalomé.”


Sajnos a társadalmi normál, értékrendek nagyon befolyásolják azt és tömegektől veheti el a lehetőséget.


Lásd jelenlegi Tiktok + Insta éra. Mint egy nagyon sötét korszak fog bevonulni a történelembe.

2022. szept. 21. 17:02
 147/251 anonim ***** válasza:
91%

"Miért teszel egyenlőséget párválasztásban férfi és nő között?"

"incel semmilyen formában nem lehet azon a morálisan leromlott szinten mint te aki emberek között teszel különbséget"

Akkor te nem vagy incel, vagy a nő nem ember?

2022. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/251 anonim ***** válasza:
89%

#142

Én meg napszámban töltöttem a nyáriszünetet, reggeltől estig. És akkor? Sőt, hétvégén a helyi állatkertben is kisegítettem, és ganéztam napnyugtáig, kifutót építettem lány létemre, stb.

2022. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/251 anonim ***** válasza:
89%

"Sajnos a társadalmi normál, értékrendek nagyon befolyásolják azt és tömegektől veheti el a lehetőséget."

Öreganyám nem mehetett ahhoz férjhez, akihez akart, mert az apja máshoz adta. Ok: öregapám azonos vallású volt, a másik fiú meg másfajta keresztény, emellett öregapám jobban illet a normák szerinti értékrendnek, jobb jövő előtt állt. Most akkor?

El is váltak később, mikor ez már opció volt.

2022. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/251 anonim ***** válasza:
91%

#145 mi bajod van? 😂 ti vagytok azok, akik felsőbbrendűnek képzelitek magatokat és még én vagyok náci? 😂😂


“ Azert vagyok tobb, mert nem all tavol tolem a tarsadalmi felelossegvallalas, mig a feministak csak a jogaikert csortetnek”


“AZERT VAGYOK TOBB, …”

Inceltársad inkább a náci. És te is, ha egyetértesz.

2022. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!