Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek miért utálat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért utálat tárgyai, holott áldozatok és emberi természetünknek tartanak görbe tükröt?

Figyelt kérdés
Ha őket utáljuk csupán önmagunk utáljuk amiért ilyen sorsra juttatunk emberi lényeket.
2022. szept. 20. 11:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/251 anonim ***** válasza:
100%
#19 a ti logikátok alapján egy “chad”-től nem lehet megvonni a szexet, mert akkor lelép, és szexel mással. Mert megteheti. Tehát akkor mégsem chad?
2022. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/251 anonim ***** válasza:
100%

19, semmiről, mert úgyse érted meg. Egyrészt a covid zárás alatt nem a Chad-ek követtek el tömegesen családon belüli erőszakot ha jól sejtem, másrészt, az, hogy senkinek nem evidens, hogy megkefél valakit, vagy megtapperol valakit, annak beleegyezése nélkül áll mindenkire. Az átlag ember szexhez jut normális úton is, jelentsen ez sima egyéjszakás programot, párkapcsolatot, vagy prostit. A Chad meg pláne.

Én nem hallottam tömeges erőszakhullámról, ami kizárólag a jó pasikat érintette. Se a covid zárás idején, se előtte, se azóta.

Az is hülyeség, hogy a tesztoszteron szinten múlik, hogy valaki incel lesz-e. Az meg pláne, hogy attól, hogy valaki jó a nőknél ő máris agresszív.

És te vagy az, aki nem érti, miért viszonyulnak az emberek negatívan az incelekhez.

Pont azért, mert vakok, mint a bányaló. Így érdemi vitára, önosmeretre, társadalomismeretre, vagy változásra alkalmatlanok.

2022. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/251 anonim ***** válasza:
100%

A "szemetek voltak veluk a nők" azt jekenti, hogy a 10/10es csaj elutasitotta őket?


Csak mert én 10/2es nő vagyok, és mégsem akarom ujraelosztani a 10/10es ferfiakat, amiért azok visszautasitottak

2022. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/251 A kérdező kommentje:

22


“ Egyrészt a covid zárás alatt nem a Chad-ek követtek el tömegesen családon belüli erőszakot ha jól sejtem, ”


Hát kik? Az incelek akik mellett nem volt nő akin elkövessék? A nők bántalmazása (érzelmi és fizikai egyaránt) még mindig túlnyomórészt a Chadektől származik akik sokszor csak használják a nőket. Ted Bundy sem volt incel tudtommal. Tudom, hogy extrém példa de még ő is átkozottul sikeres volt a nőknél ami azt bizonyítja, ha megvan a külső bármeddig elmehetsz és még úgyis inkább az inceleket fogják átkozni nem téged.


“ Én nem hallottam tömeges erőszakhullámról, ami kizárólag a jó pasikat érintette. Se a covid zárás idején, se előtte, se azóta.”


Hát nem is az inceleket érintette aki nő közelébe sem férkőznek!


“Az is hülyeség, hogy a tesztoszteron szinten múlik, hogy valaki incel lesz-e. Az meg pláne, hogy attól, hogy valaki jó a nőknél ő máris agresszív.


Nem értesz a biológiához. A tesztoszteron hormon felelős a másodlagos nemi jellegek kifejlődéséért. Akinek magasabb alapból a tesztoszteron szintje az érthető mód férfiasabbnak fog kinézni, megmutatkozik az a vonásain. Ez pedig vonzza a nőket. Ugyanakkor az, hogy valaki agresszív nem azt jelenti, hogy folyamat kötekedik és verekszik, hanem azt, hogy veszély esetén bátrabb és harciasabb. Ugyancsak a tesztoszteron hormon felelős az izmok méretéért, de a magabiztos viselkedésért is. Lásd szteroidot fecskendezők hirtelen milyen határozottak lesznek.

2022. szept. 20. 13:39
 25/251 anonim ***** válasza:
100%
#24 az egész hozzászólásod azt bizonyítja, hogy az incelek csak azért nem tesznek ilyen szörnyűségeket, mert nincs rá lehetőségük. Ha egy nő megszánná őket, ők is ugyanolyan bántalmazók lennének. És még ti akartok sajnálatot? Ne nevettess
2022. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/251 anonim ***** válasza:
100%

"Hát kik? Az incelek akik mellett nem volt nő akin elkövessék?"


Ugye tudod, hogy nem ez a két véglet van..incelek és chadek? Közöttük helyezkednek el az átlagos férfiak, akiknek nagy része szintén kapcsolatban van.

2022. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/251 A kérdező kommentje:

26


Persze és ők is pont úgy lehetnek bántalmazók.


De, a tény:


Aránylag a legkevesebb az incel bántalmazó.

Őket követik az átlagos férfiak akiknek összejön néhány kapcsolat egy életben.

Arányaiban a legtöbb bántalmazást pedig a Chadek követik el mert rengeteg lehetőségük van a nőknél ezért jól ki is használják őket.

2022. szept. 20. 13:48
 28/251 anonim ***** válasza:
100%

24, ezt értem, de akkor lényegében az összes férfi, akinek normálisan kifejlődtek a nemi jellegei, az Chad? Vagy az összes férfi nőverő, kivéve az inceleket? Az incelek pedig mind izomtalan, alacsony, arcszörzet és testszőrzet nélküli, (az alacsony tesztoszteronnak köszönhetően, közel aszexuális), gyermeki vonásokkal rendelkező gnómok?

"Hát kik? Az incelek akik mellett nem volt nő akin elkövessék?"

Egyrészt mind az incel, mind a Chad periféria. Tehát, gyanús, hogy a többségét az ilyesminek a két véglet közötti átlag ember követi el. Tudom, megdöbbentő. Emellett, attól, hogy egy incel valahogy leakaszt egy nőt, még lelkében incel marad. Sok párkapcsolatban élő bántalmazó valja ugyanazokat az elveket, mint az itteni incel élharcosok.

2022. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/251 anonim ***** válasza:
100%

"Aránylag a legkevesebb az incel bántalmazó.


Őket követik az átlagos férfiak akiknek összejön néhány kapcsolat egy életben.


Arányaiban a legtöbb bántalmazást pedig a Chadek követik el mert rengeteg lehetőségük van a nőknél ezért jól ki is használják őket. "

Erről kérek egy valós statisztikát. Mert kétlem, hogy létezne. Anélkül pedig legfeljebb a te elképzelésed ez.

2022. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/251 anonim ***** válasza:
100%

"Azt beismered, hogy mindenkinek jogos igénye van a szexualitásra, intimitásra és kapcsolatra?"


NEM. Nincs és nem is lesz soha olyan, hogy szexualitásra / intimitásra / kapcsolatra való JOG. Mert azt a fajta "jogot" csak mások szabadságjogainak a kárára lehetne érvényesíteni. Ez senkinek se tűnt fel???

2022. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!