Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek miért utálat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért utálat tárgyai, holott áldozatok és emberi természetünknek tartanak görbe tükröt?

Figyelt kérdés
Ha őket utáljuk csupán önmagunk utáljuk amiért ilyen sorsra juttatunk emberi lényeket.
2022. szept. 20. 11:29
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/251 anonim ***** válasza:
95%

"Földön, egyik faj megeszi a másikat, a hím megdugja a nőstényt."

Valójában akkor lenne csak csúnya világ az inceleknek, ha valóban így működne a társadalmunk. Mert az erősebb kutya bszik és a kitaszitott, gyenge, antiszociális egyedet nem védi a falka, tehát, a ragadozó hamar szelektálja.

Gyakorlatilag megenne egy kóbor kutya, vagy agyonverne egy erősebb "hím".

Vicces, hogy a saját mondataiddal magadnak adsz mattot.

2022. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/251 A kérdező kommentje:

91


Igen ám az lenne a megváltás. Így mesterségesen életben tartanak, hogy legyen akihez hasonlítsák magukat, hogy jól érezhessék magukat amiért nekik annyival jobban megy. Illetve, hogy legyen bűnbak.


Na ezért is tartanak görbe tükröt a társadalomnak az incelek, de még így sem jönnek rá mennyire romlott az egész társadalmuk amit idealizálnak!

2022. szept. 20. 17:20
 93/251 anonim ***** válasza:
93%

Legelső barátom többször is megvert, azzal fenyegetett, elvágja a torkom és feldarabol, ha elhagyom. Számtalanszor fogott kést a nyakamhoz, hogy bizonyítsa, nem a levegőbe beszél. Hát egyáltalán nem volt Chad. Sőt, utólag nem is értem, mit láttam benne. Úgy néz ki, mint egy buzzancs, meg jó perverz feje is van.

Utána lévő exem is durva volt velem a kapcsolat vége felé, neki én voltam az első barátnője, pedig már 21 éves volt. Előtte nem volt sikere a nőknél, mondhatnám, hogy incel volt. Külsőre ő olyan átlagos, semmi extra. 170 cm körüli, nincs rajta egy deka izom se, a haja úgy néz ki, mint aki belenyúlt a konnektorba, stb.

A férjem mai szemmel nézve Chad, és soha, még csak szóba sem bántott meg. Főleg nem verte a fejem a falba, mint az előző kettő.

2022. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/251 A kérdező kommentje:

91


“ Valójában akkor lenne csak csúnya világ az inceleknek, ha valóban így működne a társadalmunk.”


Egyébként csak kíváncsiságból, az emberi civilizációnak köszönhetően az oroszlán már nem eszi meg a gazellát hanem Tictac-on él?

És az ember sem eszi meg a bocit és bárányt mert fotoszintetizál?

Nem is értem miről beszélsz.

Az ember a tápláléklánc élén van ezért nem eszik meg őt olyan gyakran és ezért eszi ő meg állatok milliárdjait minden évben.


Ez a természet rendje jelenleg. Pont ugyanolyan brutális mint 200 millió éve, csak annyi, hogy a T-Rex helyét átvette az ember. Semmi különbség.

2022. szept. 20. 17:23
 95/251 anonim ***** válasza:
94%
Ott tévedsz hatalmasat, hogy azt hiszed hogy az élet igazságos. Nem az. Senkivel nem az.
2022. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/251 anonim ***** válasza:
89%

93

Hogy sikerült kimasznod belőle?

2022. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/251 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, inkább mellőzd az őslényes példáidat, mert lefordulok a székről, úgy kiröhöglek.🤣
2022. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/251 anonim ***** válasza:
91%

#96

Már évek óta ment, hogy állandóan ver, fenyeget. Már annyira belefáradtam, hogy úgy voltam vele, nem érdekel ha megöl. Csak legyen végre vége mindennek. Végül mikor mentem a cuccaimért, lebukott, hogy egyébként pénzzel támogat egy 16 éves lányt és szerelmesek egymásba. A kiscsaj külföldön lakott, de magyar volt, már a repülőjegy is megvolt, hogy kiutazzon hozzá. Az exem ekkor olyan 28 év körül lehetett, én 20 éves voltam. Természetesen én voltam a szemét, mert nem értem meg, amiért ő szerelmes lett. Búcsúként bezárt a lakásba és jól megvert, ebből nem sokra emlékszem már. Következő emlékem, hogy otthon vagyok és alul vérzek mindenhonnan... mai napig nem emlékszem, mi történt pontosan, de nem is baj. Utána tiltottam mindenhonnan. Egy ideig kamu profilokról írt, és számot is kellett cserélnem. Már együtt volt q másik lánnyal, de továbbra is írkálta a hülyeségeit.

2022. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/251 anonim ***** válasza:
91%

"Egyébként csak kíváncsiságból, az emberi civilizációnak köszönhetően az oroszlán már nem eszi meg a gazellát hanem Tictac-on él?


És az ember sem eszi meg a bocit és bárányt mert fotoszintetizál?


Nem is értem miről beszélsz.


Az ember a tápláléklánc élén van ezért nem eszik meg őt olyan gyakran és ezért eszi ő meg állatok milliárdjait minden évben.



Ez a természet rendje jelenleg. Pont ugyanolyan brutális mint 200 millió éve, csak annyi, hogy a T-Rex helyét átvette az ember. Semmi különbség. "

Ez a katyvasz hol jön ahhoz, amit én írtam?

" Az ember a tápláléklánc élén van "

Aha... Amíg van nála fegyver és tömegben van. Aztán, ha véletlen egyedül marad, akkor van ám meglepi. Mert se a nagymacskáknál, se a farkasoknál, se az egyéb közepesnél nagyobb ragadozóknál nem lennél feljebb a táplálékláncban, ha nem lenne fegyver a világon. De tovább megyek, egy natúr nátha megölhetne, ha nem lenne orvos.

Szóval, szerintem ez is erős túlzás volt.

Az meg, hogy a civilizált társadalmak nem vetik ki magukból egyedül meghalni a kevéssé jól teljesítő egyedeket, nem tudom hol jön ahhoz, hogy mivel táplálkoznak, vagy épp mit eszik az oroszlán. (mondjuk, ha épp egyedül vagy, akár téged... Te mindenek csúcsa)

2022. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/251 anonim ***** válasza:
91%
100, te magasan fejlett felsőbbrendű intelligencia, akkor légyszi magyarázd el, hogy kell értelmezni azt a katyvaszt, amit korábban sikerült összehozni és mi köze ahhoz, amit én írtam feljebb?
2022. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!