Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nő elviselné ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő elviselné ezt egy ilyen kapcsolaton belül, ahol nyitottunk valamilyen szinten az igaz de attol itt vagyok neki ellenben más nő melleit dicsérgeti ?

Figyelt kérdés

Azokhoz a párokhoz szólna a kérdésem akik megbeszélték hogy nyitnak mások felé. Mi közel 10 éve vagyunk együtt párom felvetette es mivel engem is izgat valamilyen szinten így regisztráltunk egy kimondott ilyen partnerkeresos oldalra. De én úgy mentem bele h csak együtt. Elkezdtunk ilyen oldalon keresgélni hozzánk hasonló beállítottságú part vagy lányt. Általában ő kezeli azt az oldalt de arra nem gondoltam h más nő melleit halmozza el dicséretekkel amíg véletlen meg nem láttam. Olyanokat írt

hogy - MELLESLEG ISTENI, RACUPPANNEK ..vagy egy másiknak hogy- IMADOM A CICID CSAK EGYSZER SZOPIZHATNAM..vagy egy másik párnak- HOGY VELETEK JO LENNE NAGY CICIT SZOPIZNI....ezek esnek rosszul . Akik keresgélnek ott is van ilyen hogy a férfi tag ilyeneket írogat más nő melleire...ugy hogy nekem a párjának kis mellei vannak.

Tudom h én mentem bele hogy keressünk engem is izgat de arra nem gondoltam hogy mikor azt hiszi nem látom akkor ilyet ír más nőkre...


2022. szept. 20. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Szokták mondani, hogy aki qrvának áll, azt megb*sszák. Sajnos.
2022. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
És amikor élőben szopizná egy másik csaj mellét az nem zavarna??? Szerintem neked lövésed nincs mibe kezdtetek bele...
2022. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha már most ez zavar, mi lesz akkor, mikor más nőt fog dugni?
2022. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Az azért tiszta, hogy nem csak csevegni fogtok a másik párral/lánnyal?

Akkor nem csak ilyeneket fog mondani, meg is fogja tenni. Ne haragudj szivi, de szerintem ez nem a te műfajod. Ha nem akarsz megsérülni, még most szólj neki.

2022. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből marha nagy sérülés lesz. És ezt te fogod elszenvedni. Szerinted ezek után a párod ha visszatáncolsz nem fog titokban ismerkedni másokkal? És nem csak chaten, hanem a valóságban is.
2022. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

“ akik megbeszélték hogy nyitnak mások felé.”


Azoknak már kevés közük van egymáshoz. Ha pedig neked dicsérgeti más nők mellét, meg is aláz. Aberrált szemét.

Ne ringasd magad abban, hogy ez milyen modern, meg korszerű, meg miegymás.

A frászt!

Nulla vagy, már megunt, takarítónőnek, szakácsnak még jó vagy, meg hogy ha nincs a láthatáron újabb kaland, biztos használatra megfelelsz, de nem több.

Ki lehet ezt cifrázni, ideologizálni, de ezek a puszta tények.

2022. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

“ ezek esnek rosszul . ”


Mégis mit vártál?

Abban a pillanatban, hogy még az ötletre is nem rúgtad ki, hanem rábólintottál, azt csinál, amit akar, önmagát adja.

Te meg sodródsz vele, ahelyett hogy kirúgnád a francba.

2022. szept. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

A következő lépés az lesz, hogy személyesen vgig fogod nézni, hogy azzal a nagymellűvel meg is teszi, és ez a tény neki külön élvezetet fog okozni, hogy közben téged aláz.

És nyugodj meg, hogy az is, ha a nő párja téged vesz elő tőle egy méterre.

Te átgondoltad, hogy a férjed odadob egy másik férfinak, hogy az a szeme előtt üzekedjen veled?!

2022. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Minden kapcsolat ahol ez felmerul, mar a veget jarja. Hulyebbnel hulyebb otletek merulnek fel hogy mentsuk ami mentheto, de ezzel csak elodazzak a veget. Hagy elsullyedni ezt a hajot es idoben szallj ki. Ha ma kiszallsz, akkor egy ev valas, siras rivas, egy ev gyasz es utana jobban leszel. Mint a foghuzas. Ha jatszatok ezt a hulyeseget, eveket veszitettek. Hidd el, en egy eve valtam es 6 evig huztam minimum. Egyedul is jobb mint igy es most mar jol vagyok. Sot, nem is kell pasi es problema. Nagyon elvezem h nincs senkim. Pedig nagyon kiszolgaltatott es onallotlan voltam, nem tudtam mit kezdenek egyedul. De az ember talpra all, uj dolgokat tanul, alkalmazkodik. Ne felj.
2022. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!