Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan vörös hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan vörös hajú férfiak, akiket ért hátrány emiatt, akár hosszú akár rövid távú kapcsolat keresésénél? L

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2022. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen hátrány tud érni azon túl hogy nem tetszel a csajnak? Ez meg nem csak vörös, hanem bármilyen hajszínnel előfordulhat.
2022. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen nő volt, aki azt mondta hogy taszítja a vörös haj. Kettő akit külön vonzott a dolog. A legtöbbnek mással volt a baja...
2022. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én lányként írom: szerintem nagyon szép és különleges a vörös haj. Mindig az a mondás jut eszembe hogy “gingers are kissed by fire” ;)


Bocsánat hogy idepofátlankodtam a véleményemmel de nem akarom hogy egyik vöröshajú ember se érezze magát hátrányban.

2022. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: én is ezt gondolom, de annyi helyen hallottam mostanában hogy bántás éri őket emiatt, hogy kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. :)
2022. szept. 21. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:

3. Vagyok megint.

Nézd meg a South Park rajzfilmben, amerikában van aki azt mondja hogy a vöröseknek nincs lelke. Európában nagy részt a vörösek lettek boszorkányként elégetve.

Vagyis mindenképp különleges, régebben is az volt. Csak van aki szerint negatív, van aki szerint pozitív.

Aki szerint pozitív azt mondja hogy jobbak vagyunk az ágyban és gyakrabban is igényeljük.

2022. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!