Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk, ha a 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnénk, ha a 18 éves fiam nem akarja elfogadni a páromat, aki egy szeretetteljes, kedves nő?

Figyelt kérdés

Sajnos elhunyt a feleségem egy éve.

A fiam azt mondta, hogy soha senki nem léphet az anyukája helyébe.

Azt követeli hagyjam el a páromat, mert ő senkit nem fog kerülgetni a házunkban, ha összeköltözünk a párommal.

Azért, hogy elhagyjam a páromat azt is megtette, hogy öngyilkosságot helyezett kilátásba, ha ezt nem teszem meg.

Nem hajlandó fogadni, ha a párom szeretne kicsit közeledni hozzá, elutasító, rideg.



2022. szept. 22. 12:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Így van.


Meg ki mondta, hogy el kell foglalnia bárkinek is az anyja helyét? Nem kell senkinek sem. De egy esélyt adhatna a nőnek és vele együtt az apjának, hogy boldogok lehessenek ennyi rossz után.

2022. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek sok válaszolóval. 1 év nagyon kevés ahoz, hogy feldolgozz egy szülő elvesztését, főleg 18 évesen amikor már szám szerint 'felnőtt'-nek számítasz és nem tudod merre tovább az életben. Minden bizonnyal nagyon nehéz időszakon megy keresztül és úgy érzni, egyedül van, hiszen az apja sem vele foglalkozik, hanem egy másik nővel.

Szerintem érdemes lenne egy pszichológust felkeresni aki segít neki a gyászban és a részedről és fontos, hogy beszélgess vele. Beszélgessetek az anyukájáról, mondd el neki, hogy te ott leszel mellette, hogy ugyan úgy fontos neked. A barátnődet pedig érdemes lassan megismertetni vele, nem hirtelen rázúdítani az egészet. Hagyd, hogy ők is megismerjék egymást, legyen egy közös vacsorátok hármasban és hasonlók

2022. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%

Ne költözzön oda!

Legyen ittalvás-ottalvás.

2022. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nagyon régen ismerik már egymást.

A fiammal sokat foglalkozom, mivel kikötötte, hogy a hétvégék csak az övéi, ezért csak hétköznap találkozunk a párommal.

Közös program kb kétszer volt, de a fiam abba is nagyon nehezen ment bele.

Felmerült az, a fiam részéről, hogy a fiam számára adjam át a házunkat és mi a párommal külön vegyünk egy házat a közelben.

Akár még erre is hajlandóak lennénk, csak, hogy végre békesség legyen.

2022. szept. 22. 16:04
 15/31 anonim ***** válasza:
87%

A fiammal sokat foglalkozom, mivel kikötötte, hogy a hétvégék csak az övéi,


Az én fiam 14, de tőle is fura lenne ez, ha a hétvégéit velem akarná tölteni. Nincsen barátnője, barátai, meccse...?

2022. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

Régen ismerik egymást. Tehát csaltad az anyját? Vagy hogy kell ezt érteni?

Azért balek ne legyél. Nem kell a házat a fiadnak adni. De azért megérthetnéd, hogy neki ez most nagyon nehéz, ha neked nem is.

2022. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
84%

"elhunyt a feleségem egy éve - nagyon régen ismerik egymást"


Mi van? Hát én ilyennek nem tenném ki a gyerekem. Akkor se ha 18 éves. Nem csoda ha kiborult. 1 év után az lenne elfogadható ha éppen most kezd nyitni az özvegy, semmi gond, legyen újra kapcsolata, de az nagyon nem normális hogy már régen megvan ez a kapcsolat és már oda is kellene költöztetni.

2022. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nem csaltam az anyját, csak egy helyen lakunk 20 éve.


Nekem a párom rengeteget segít a feldolgozásban, nekem sem könnyű.

2022. szept. 22. 16:37
 19/31 anonim ***** válasza:
69%

Ja hogy valami szomszédasszonyt akarsz odaköltöztetni? Mióta tart? Mert gondolom nem 3 hete ha már oda kéne költöztetni.

Na jobb ha nem mondok semmit...

2022. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy már a gyerek mondja meg!Neki semmi programja nincs???Ideje lenne leválasztani.
2022. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!