Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be kell mutatni szülőnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be kell mutatni szülőnek ha hazavisz és pont kint áll a kapuban DE? 😀😀

Figyelt kérdés

Nem volt még ilyenben részem. Szóval 3.tali és itt lesz nálunk közelben. GyNítom hazadob majd. Fel akarok erre készülni. Mi van ha a anyu épp kijön az ajtón? Ott van telibe a kapunál. Hogy megy ez? :DD

Akkor most bemutatom? Na de mégis hogy? Mert valojaban és itt a csavar DE azt sem tudom hogy ez randi-e a pasi részéről mert még ezt se mondta. Nyelvsuliban ismerkedtünk meg és láss csodát rajongunk egy közös dologért egyszer elhívott hogy nézzem meg, utána én adtam neki át nyelvsulis anyagot (ez volt a második tali) most pedig átutazóban van (már nincs nyelvsuli nem talizunk és ezért felvetette hogy összefuthatnánk)

Szóval nem vágom a szandekait emiatt nem tudom hogy szívesen talizna e a szülőkkel.


2022. szept. 22. 17:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom szia anyu ez Bela egy haver akkor felek besértődik. Tudjátok milyenek a pasik. De azt meg nem mondhatom hogy a pasim. Azt meg pláne nem hogy az udvarlóm ha ő nem is így gondolja ezt 😄
2022. szept. 22. 17:19
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon egyszerűen elkerülhető egy ilyen szitu, ha a sarkon tesz ki a kocsiból és nem a házatok előtt. Ennyi.
2022. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A szituhoz írj valaszt ne újat kreálj, köszi.
2022. szept. 22. 17:41
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon kedves ismerősöm esetleg?
2022. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szia Anya! Ő Béla. Együtt jártunk nyelvsuliba, most épp a városban járt és megittunk egy kávét."


Ilyen nehéz?

2022. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

O bela a nyelvsulibol,o xy ,az anyukam.


Ne nevezd neven a statuszat.

2022. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
16 a muninum reg.. de te jóval ez alatt vagy kérdező ..
2022. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
minimum*
2022. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az kimaradt hogy amúgy beszéltek e. Pl minden nap messengeren vagy valami? Ha nem akkor ebbe csak te látsz bele többet. Ennyiből amit leírtál nekem sima haverságnak tűnik a suli miatt így lehet be se mutatnám de ha annyira be akarod még is akkor ő itt xy egy barátom a suliból.
2022. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem beszélünk naponta. Viszont már a 4 talit is emlitette. Hogy jön visszafele utazásakor és hogy akkor is. Pedig még a harmadik tali se volt meg. Ja, és az egy hét múlva lenne.

Ha sima havernak nézne szerintem ezt nem tervezte volna bele. Na ugye...

2022. szept. 22. 19:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!