Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Lucius Malfoy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Lucius Malfoy karaktere a való életben mennyire lenne sikeres a nőknél?

Figyelt kérdés

A könyves/filmes ábrázolásban egy gazdag, intelligens, befolyásos, domináns, magas férfinak van bemutatva.


Viszont nem valami jó ember.


2022. szept. 25. 16:52
A kérdező szavazást indított:
A nők többségét taszítaná.
A nők többségének bejönne.
A nők 50%-ának nem jönne be, 50%-nak igen.
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a filmeket láttam.

Szerinted hány nőnek jönnek be a nagyszájú, viszont hisztis férfiak?

2022. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám intelligensnek.

Gazdag Pö"#

2022. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A beszédstílusa alapján intelligensnek tűnik, hiszen lassan, választékosan beszél.


Szemben Hargiddal, aki egy tanulatlan ember, nem a szavak mestere.

2022. szept. 25. 16:59
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Magyar nőknél nagy sikere lenne.
2022. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
A goth lányoknak bejönne.
2022. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Az lehet. :)

2022. szept. 25. 17:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

a könyvbéli még talán-talán (bár ott is elég rideg stílusú embernek van leírva), a filmben viszont olyan, akár egy túlfújt egójú elcs.szett művész, akinél szinte lóg a levegőben, hogy rövidesen bele fog bukni valami molesztálási botrányba

[link]

2022. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az erősen náci nézeteivel csak egy bizonyos réteget tudna megérinteni (még a vagyona ellenére is), a legtöbb nő megvetné.

Egyébként szerintem Lucius tökétesen megfeleltethető a jobboldali politikusoknak: gazdag, befolyásos, a minisztériumban dolgozik, családcentrikus, mindig oda nyal, ahova kell, makulátlan a megjelenése (drága, tiszta holmik, látszólag úri modor, művelt szóhasználat stb.), és a publikum előtt jól titkolja, hogy valójában bűnöző (halálfaló) és beépített ember. Tipikus “old money”, aki örökölt kúriában él, antik holmikat gyűjt, rabszolgát tart, és mindent pénzen akar megvenni, még azt is, hogy a fia bekerülhessen az iskolai sportcsapatba (mikor seprűket vásárolt a mardekárosoknak).

Én nagy rajongója vagyok a könyveknek, de hogy mennyire “intelligens”, az nem egyértelmű szerintem. Inkább csak művelt és elitista, na meg van annyi sütnivalója, hogy sokáig titokban tudja tartani az illegális ügyeit, és ahhoz is van tehetsége, hogy benyaljon mindenkinek.


A nőknek annyira jönne be, amennyire a való életben a gazdag politikusok (hozzáadva, hogy objektíven jól néz ki). Szóval a golddiggereknek biztos, hogy igen, és sose maradna egyedül, az biztos. De a normális nőknél nem lenne esélye. Nálam pl. az, ha valaki TISZTESSÉGTELEN, az bizony KIZÁRÓ OK.

2022. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#5 goth lány vagyok és hánynom kell tőle. Sunyi, gerinctelen féreg, akárcsak Draco
2022. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

"Én nagy rajongója vagyok a könyveknek, de hogy mennyire “intelligens”, az nem egyértelmű szerintem. Inkább csak művelt és elitista, na meg van annyi sütnivalója, hogy sokáig titokban tudja tartani az illegális ügyeit, és ahhoz is van tehetsége, hogy benyaljon mindenkinek."

Egy dolog nyalni úgy, hogy mindenki átlát rajtad és csicskának tart, más dolog úgy csinálni, hogy végeredményként "nagyon befolyásos ember" legyél (Arthur Weasley szavai), ráadásul a kétes múltadat követően. Mindehhez hozzávéve, hogy még maga Voldemort is agyafúrtnak nevezi Luciust, minden bizonnyal megvan a magához való esze.

2022. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!