Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozik és inkább kockára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik és inkább kockára teszi a barátságunk? Vélemény?

Figyelt kérdés

Több mint 8 éve nem vagyunk már együtt, és mind a kettőnknek van párja. Szakításunk oka az éretleség volt. 4 éve megpróbáltuk újra( addig nem is beszéltünk), de azt mondtam, hogy legyünk inkább barátok ( sokat változott rossz irányba: kapcsolatokba ugrál; nem vállal felelősséget a másikért - szinte fel sem vállalja; és a legrosszabb, hogy az összes exxel tartja a kapcsolatot és rájuk több időt szán mint a saját barátnőjére. Nem akarja elmondani neki, hogy sem gyereket sem házasságot nem akar vele. Én úgy veszem észre csak használja a nőt. Nőt írok, mert 35+ emberekről beszélünk.) Nekem is napi szinten írogat, hív, képesek vagyunk unalmunkban órákat beszélni, ha ráérünk,de igyekszem redukálni és barátként kezelni a dolgot. Vele ellentétben én párom előtt is beszélek vele sőt meg is mutatom neki, hogy mit ír, ha kíváncsi rá. ( Tudja, hogy nem akarok semmit tőle. ) Múltkor szó volt, hogy segítünk nekik valamiben.. képes volt inkább százezreket fizetni, csak hogy ne kelljen a barátnőjével találkoznom. Pedig nem mártottam volna be (más már megtette,de még nem látja a dolgokat). Barátok vagyunk és sokat mindent megoszt velem. Nem teregetem ki a dolgait. Ő is mondta, hogy én vagyok az egyetlen, aki igazán ismeri őt. Tudnék ártani neki,ha akarnék. Múltkor összefutottunk egy kávéra és elkezdett simogatni. ( Amúgy egy évben max 1* futottunk össze egy fél órára. Mindig normális volt és láttam, hogy zavarban van.) Kérdeztem, mi van?! Erre ő, hogy nem tehet róla, de ilyen hatással vagyok rá. Mondtam, hogy álljon le. Ő szerinte ezzel nem lépünk át semmilyen határt. Eljött értem a párom. És láttam rajta, hogy nagyon jön utánam, túl közel áll hozzám, mintha mondani akarna valamit de csak meredt rám szó nélkül. Majd zavarba jött, kínosan érezte magát, így elköszönt.


Nem gondolnám komolynak sem a szándékát ( már ha lenne még némi érzése irántam, bár kitudja ), sem így a barátságát.


Vagy be akar kavarni a kapcsolatomba, vagy csak szórakozni akarna. ( Eskü, ha azt mondaná, hogy dugna egyet velem, még azt is többre értékelném, mint ezt a fos tenger maszatolást.)


Se a szórakozást, se az érzéseket nem bírná ki a barátság.


29L


2022. szept. 26. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ő nem a barátod, ne lógj vele, ne is beszélj vele. Nagyon éretlen személyiség, párkapcsolatra alkalmatlan. Foglalkozz a saját életeddel, nem kell mindenkit megmenteni.
2022. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért hiszed te is, hogy ti bármikor is barátok voltatok. Ne cseszd szét a kapcsolatod.
2022. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
O az idosebb meg sem fejlodott sokat..
2022. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Igazi hímrbanc. Nem a barátod.
2022. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ezt a kamubarátságot, semmi értelme ilyen hulladékot az életed részének tekinteni.
2022. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
#4 +1
2022. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem barátként tekint rád sztem .Én a helyedben nem találkoznék többé vele ne csezd szét a kapcsolatodat egy éretlen ex miatt aki csak jàttsza a szerepèt!
2022. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én leépíteném. Sorry, de szerintem nem vagytok barátok. Vannak ellenkező nemű barátaim, egyetlen egy embert kivéve sose volt olyan akitől többet akartam volna. Vica versa. Ez az egy is teljesen váratlan volt, nem szándékos, de vele meg ritkán találkozok mivel külföldön él. Mire esetleg újra találkozni tudunk, addigra meg tovább tudunk lépni. Mindegy is.


Szóval én hiszek az ellenkező nemű barátooban, mert nem gondolnám, hogy maga a nem az ami meghatároz teljesen egy embert és szerintem a szerelemhez több kell. Lehet ezt értelmesen is kezelni. Ő nem tudja.

Nem mond neked semmit, a párjával szemben inkorrekt, veled inkorrekt, stb. Nem egyenes. Neked is ártana. Nem a barátod.

2022. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!