Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van annak bármiféle jelentőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak bármiféle jelentősége, hogy milyen italra hívja meg a nő a férfit?

Figyelt kérdés

Céges bulin voltam hétvégén és az egyik kolléganő mondta, hogy odaül mellém és hoz egy piát. Pineapple rumot hozott nekem.

Mindketten fiatal házasok vagyunk. Mit gondoltok, hasonló korú lányok, erről?


2022. szept. 26. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvben az lenne a normális, hogy arra, amit kérsz. Mivel nem kérdezte olyat hozott, ami neki ízlik!

Nem értem, hogy ez miért párkapcsolati kérdés, ha mindketten friss házasok vagytok.

2022. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Akart egy szép estét szeretni az ananásszal a feleségednek.

És honnan tudjam, hogy hasonló korú vagyok, ha nem mondod el hány éves kb a kollegina?

2022. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi jelentősége, hogy milyen italt hozott. Nem szabad túlgondolni az efféle dolgokat, különben csak fölösleges álmodozás, majd kijózanodás lesz az osztályrészed. A egy nő akar tőled valamit, nem ilyen homályos jelekkel fogja jelezni.
2022. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És még hogy a nők kombinálnak hülyeségekete! :D
2022. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom friss ""boldog"" házasok 🤣🤣🤣
2022. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem akar tőled semmit. Sőt annyira bénának tart, hogy inkább ő hozza az italt is.
2022. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy munkahelyen belül a saját korosztályommal találom meg a legjobb hangot. Pl. a legutóbbi munkahelyen egy friss házas fiatal srác volt az, ugyanoda jártunk egyetemre, ott volt a munka, tök jót beszélgettünk munkaidőben/ebédidőben, még meg is hívtuk egymást a céges bulin 1-1 körre, de egyikünk sem képzelt semmit a dologba.


Túlkombinálod.

2022. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha no hiv meg italra akkor kb annyinak nez mint egy marek fold.. nincs felni valod , es ne eld bele magad.
2022. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 +1😂😂😂
2022. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egész kérdésed úgy hangzik, mintha szívszorongva várnád, hátha olyan jelet kaptál tőle, ami azt mutatja, hogy akar tőled valamit. És azért érzel így, mert TE akarsz TŐLE szexet vagy párkapcsolatot. És ez így végtelenül szomorú. :-(((((

Nagyon sajnálom a feleségedet!

2022. szept. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!