Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van annak bármiféle jelentőség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak bármiféle jelentősége, hogy milyen italra hívja meg a nő a férfit?

Figyelt kérdés

Céges bulin voltam hétvégén és az egyik kolléganő mondta, hogy odaül mellém és hoz egy piát. Pineapple rumot hozott nekem.

Mindketten fiatal házasok vagyunk. Mit gondoltok, hasonló korú lányok, erről?


2022. szept. 26. 20:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy nincs ennek semmilyen jelentősége, csak a kolléganőim mondták, hogy mennyire nyomult rám. Én fel sem vettem a dolgot és nem is figyeltem nagyon rá. De akkor ezek szerint nem én vagyok vakon, hanem annyi volt az egészben, amit én érzékeltem belőle.
2022. szept. 27. 13:07
 12/17 anonim ***** válasza:
Kollega nok feltekenyek.. szerintem tul gondoltak. Vannak nok akik a ferfiakkal jobban tudnak baratkozni.
2022. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak és megy a susmus
2022. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyítenek téged, mert látják, hogy olyan naiv vagy, hogy hiszel nekik.
2022. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen tipusú pasit szokta a legdörzsöltebb nő az ujja köré tekerni. Tesztelgetnek 😉
2022. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Milyen típusú pasit? Semmit nem írtam magamról, se a körülményekről, de már itt 1 tucat ember mindenfélét belegondolt a maga értelmezésében.
2022. szept. 28. 14:12
 17/17 anonim ***** válasza:
Annyira felizgatott a helyzet, hogy képes voltál ide kérdést írni. Ha tökös pasi lennél, kolleganőket 2 megjegyzéssel leállitanád és nem egy koktél jelentésén agyalnál.
2022. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!