Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelhetem őt?

Figyelt kérdés
Ha írok válaszol, meg stb de magától nem kérdez vissza.. Vagy felénk lenne? Vagy nem is akar ismerkedni? Köszi a választ
2022. szept. 27. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ki a fiú, ki a lány, hány évesek vagytok stb stb valami infót adj már, mert erre a kérdésre nem lehet így válaszolni.......
2022. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
No vagy faszi? Ha no, akkor tok normalis, ok ilyenek. Ha faszi, akkor meg nem nezel ki eleg jol neki, hogy torje magat, de dugasra meg jo lehetsz, ha epp nincs mas.
2022. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány.

Ő a fiú. 39 lehet kb.

De vissza ír amikor tud csak nem kérdez. Írtam neki míg dolgozik nem zavarom, s vissza irta h eddig se zavartam csak nm mindig van ideje nappal írni.

De magától nem tesz fel kérdést.. Érdekes..

2022. szept. 27. 18:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Te mennyi vagy kerdezo?
2022. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
30
2022. szept. 27. 18:08
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha csak te kérdezel, ő meg nem az olyan, mint egy interjú. Ez nem ismerkedés.

Ennek mi értelme?

2022. szept. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ismerjuk egymást egy helyen lakunk csak eddig köszöntünk s ennyi. Napokba kezdtünk irogatni egymásnak.

De leeht nem kéne írnom, varno ra míg o ír rám, ha nem ír akkor nem érdeklem.. Nem akarok nyomulni sem.

2022. szept. 27. 18:12
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ennek mi értelme?"


Nyilvan jol nez ki a faszi.

2022. szept. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És ezt az írogatást ki kezdeményezte?
2022. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"De leeht nem kéne írnom, varno ra míg o ír rám, ha nem ír akkor nem érdeklem.. Nem akarok nyomulni sem."

Nyomulni semmiképp nem kell. Vagy érdekelsz valakit vagy nem.

Ha nem kérdez vissza, akkor nem úgy tűnik, mintha érdeklődne.

2022. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!