Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon nem érdekelhetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nem érdekelhetem a csávót vagy ő "csak ilyen"?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedek egy sráccal. Nem beszélgettük sokat eleinte csak messengeren, és mivel nekem eddig vizsgaidőszak volt, sajnos eléggé ritkán válaszoltam az üzeneteire, napi 2x kb. De mondtam is neki hogy sajnálom, de tényleg sokat kellett tanulnom:(

Most hogy már van időm, többször írok neki, de egyszerűen néha úgy érzem nem akarja továbbvinni a beszélgetést,2x is volt már hogy csak egy "értem"-mel lezárta a dolgokat.

Ezek elég aggasztó dolgok szerintem, de említette már hogy volt neki olyan hogy pl. 2 napig otthon volt, nem ment sehova, nem is beszélt még messengeren se senkivel és milyen jól elvolt.

Kicsit olyan mintha nem érdekelném annyira, pedig többször is találkoztunk már, akkor nagyon kezdeményező volt, beszédes és nem látszott, hogy nem érdekelném.

Tudom hogy ezt vele kellene megbeszélnem meg nem olyan nagy dolog, de nem akarok ennyire nyomulósnak tűnni, így is szinte mindig én kerestem eddig.


2022. febr. 6. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne keresd és kiderül!
2022. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párom is ilyen volt az elején az ismerkedésnél. Sőt, most is az. Gyűlöl írni , inkább felhív egy fél órára. Nyugodtan kezdeményezz szerintem vele egy találkozót és nyíltan beszélj neki arról , hogy te szívesen ismerkednél emberekkel, viszont fontos neked a kommunikáció. Ha normális , értelmes a srác , akkor őszinte lesz veled és te ezen nem fogsz többet kattogni.
2022. febr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress mást. Neki olyan kell aki szó nélkül alkalmazkodik az ő hangulatához. Ha fontos lennél neki akkor most, hogy már ráérsz keresne. Vagy örülne ha te keresed. Nem kell neked körbetáncolgatni senkit egy mosolyért.
2022. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!