Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján érdekelhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján érdekelhetem mint embert?

Figyelt kérdés

Anno majdnem összejöttem egy pasival, akkor mindig nézte a napom, majd miután nem lett köztünk semmi kb meg sem nézte a napjaimat, úgy hogy tudom róla hogy nem nagyon szokta nézegetni más napjait.


Aztán pár hónapja kavartunk, akkor megint minden alkalommal nézte, majd miután nem lett semmi megint nem nézte.

Igazából beszélni nem akar velem, gondolom van másik csaj.


Viszont egyik nap kiraktam a napomba egy képet a munkámról és azt megnézte.


Ezek alapján érdekelhetem mint embert de nem akar velem kommunikálni?


2022. júl. 18. 22:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar valamit akkor majd rádír és társalgást kezdeményez. Lehet csak egy pillanatnyi kíváncsiság volt a részéről és vígan elvan az új nőjével. Ne gondold túl a storyt.
2022. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%

Hagyjátok már ezt a nap nézegetést. Mi múlna azon, hogy átpörgeti vagy nem?

Nem hiszem el, hogy valaki ebbe jeleket lát bele amikor már kétszer nem sikerült köztetek a dolog és más csaja van...

2022. júl. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Kösz a nagyon értelmes választ.

#2 Köszönöm szépen! Ez volt az a dolog amit gondoltam.

Nem látok bele többet ezért írtam úgy hogy mint embert.

De hát sokan értelmezni sem tudják...

2022. júl. 19. 04:01
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Itt mindenki hü lye? Itt mindenki 🤣🤣🤣🤣
2022. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdésem hogy hátha lehetne valami, hisz pontosan tudom hogy akkor nem így viselkedne.


Hanem azért írtam ki a kérdést, mert érdekel az hogy érdekli-e az hogy mi történik velem.

Tehát még ezt barátságnak se hívnám.

Illetve az is leírtam hogy nem akar beszélni ami eléggé árulkodó jel.

Szóval ha ezt nem lehetett értelmezni akkor bajok vannak.

2022. júl. 19. 08:58
 6/36 anonim ***** válasza:
De kérdező te sem tudtad egyedül értelmezni, hogy nem nagyon érdekled a jelek alapján.
2022. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom, hova jutottunk. Húzzátok már ki a fejeteket abból a .urva telefonból. Kit érdekel, hogy mit csinál neten, ha élőben leszar? Dugni jó voltál, talán még elővesz, úgyse tartod magad többre.
2022. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

#7 """Felnőtt""" létedre jó nagy majmot csináltál most magadból😂😂


Senki nem állította hogy megdugott, de a kis fantáziád ebbe is többet lát bele, ahogy abba is hogy minek tartom magam.

Kérlek sürgősen keress fel egy orvost, mert nagyon nem tudod értelmezni az alap helyzetetet és a kérdést sem ami két külön dolog.


Az hogy mi volt az a múltté.

Nem kell hogy érezzen valamit, nem azért írtam ki a kérdésem, hanem amit csinálok az a kérdés hogy érdekli-e.

Egyébként meg nem beszélek vele, szóval olyan szempontból nem izgat.


Egyetlen dolog amiért kiírtam a kérdésem hogy mint "ismerőst" érsekelhetem-e amiért nézi a napomat.


Ebbe nem kell többet látni, nem siránkozó kis tini vagyok aki azt hiszi ez miatt majd bejön a másiknak.

Egy szimpla egyszerű kérdést tettem fel teljesen normálisan ahogy a kérdésemre is normális választ vártam.


Pl ahogy egyes is kis részben megírta:

"Lehet csak egy pillanatnyi kíváncsiság volt a részéről".


Az nem érdekel hogy van-e más nő akivel foglalkozik, az ő dolga én ezen a részén túl vagyok és tudom hogy úgy nem érdeklem.


Egyébként a kérdésem nem véletlenül van az egyéb kategóriában.

2022. júl. 19. 20:25
 9/36 anonim ***** válasza:
76%

Olyanok napját is megnézem akiket arra sem emlékszem, honnan ismerek.

Szerinted érdekelnek?

Engedd el a dolgot teljesen.

2022. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Szerintem jobb ha nem is válaszolsz, mert nem tudsz egy normális kérdésre választ adni.


Eleve ha tudom hogy mások napját nem nagyon nézegeti, amit fent is megírtam, az enyémet van hogy mégis nézi, de mindegy igazából itt nem fogok érdemi választ kapni.


Az a probléma hogy mindent szájbarágósan kell írni.

Pedig minden info ott van.

2022. júl. 19. 23:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!