Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves pasi hogy hiheti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves pasi hogy hiheti hogy 20-as nőknek vonzó lehet?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon ápolt, ízlésesen izmos, látszik hogy sportol, nem ráncos az arca. Szóval elismerem hogy nem az átlag 40-es férfi: pocak, kopaszodás, toka stb.


És látom mindig 20-as csajokat fűz.


De basszus hiába vagy sportos, ápolt és a korodhoz képest jól kinéző, attól még 40 éves vagy és nem 20.


Azt el tudom hinni hogy így mondjuk 10 évet le lehet menni és mondjuk 30 éves nőt megkapni.


Na de 20 évet?



#nők #vonzódás #test #sportos #40 éves férfi
2022. szept. 27. 21:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
47%
Féltékeny vagy, hogy rád nem nyomul Karen?
2022. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
29%

Magamból kiindulva.


- Van kocsim, és nem 23 éves BMW fostalicska, és nem is apu céges passat-ja.


- Van lakásom. Így nem kell megvárni, hogy anyu mikor nincs otthon, meg nem kell félnie a lánynak, hogy rányit a WC-n a lakótársam.


- Van fizum. Tudod, jegyre, kajára, ajándékra, utazni, és nem anyu fizuját várom, vagy a nagyi nyugdíját.


- Van tapasztalatom a nőkkel.

2022. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
26%
Mindig lesznek olyanok akik vevők erre.. a ferfi sem csinalna ha nem akadnanak fent az apa komplexusos lanykak.
2022. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

# 2


Ebben mind igazad van, de 40 évesen hiába rendelkezem több anyagiakkal, ha egyszerűen annyi idős vagyok hogy apja lehetnék.


Ráadásul nem rossz érzés neked hogy a


-kocsid

-lakásod

-fizetésed


miatt van veled? Nekem ez nagyon elszomorító érzés lenne.


Rádöbbenni hogy valójában undorodik tőlem, de a


-kocsim

-lakásom

-fizetésem


miatt leküzdi az undort.

2022. szept. 27. 22:07
 5/35 MolotovPunk ***** válasza:
44%
Lehet fura és ritka, de létezik ilyen. Ismerek olyan 43 éves férfit, aki alacsony nem is jó képű mégis vékony fiatal 22 éves nője van. Ettől függetlenül nem tartom az ilyet normális dolognak. Nagy a korkülönbség köztük.
2022. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
11%
A párom 51 éves, én 29 vagyok. Imádom es azt is ahogyan udvarolt es eocsavarta a fejemet. Imádom a lényét, a nevelését és ahogy rám néz. Számomra az érthetetlen, hogy nők mit esznek a tapasztalatlan kisfiukon es itt nemna szexre gondolok, hanem arra, hogy miként működik egy nő.
2022. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

# 6


de tipikusnak nem mondható ez a korkülönbség ugye?


ismersz még más párokat ilyen korkülönbséggel?

2022. szept. 27. 22:20
 8/35 anonim ***** válasza:
38%
Igen, ismerek. A tarsasagunkban is van ilyen. Ezek a legstabilabb kapcsolatok, amiket latok. Azert a nők minden esetben sokkal erettebbek a korukhoz képest, a férfiak pedig nagyon letisztultak es nyugodtak, ugyanakkor aktivak, tele ambiciokkal.
2022. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Odaírtad te magad: jól néz ki.

És minden másban is rendben van.


Egy dologban tévedsz. Lehet nem mindig fűzi a huszonéves csajokat.

Sokszor azok törleszkednek neki.

2022. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

Van egy 10 évvel fiatalabb haverom. Neki van egy 10 évvel fiatalabb barátnője. Magyarán a lány apja lehetnék. Viszont, amikor együtt elmegyünk valahová, akkor egyikünk sem érzi azt, hogy van közöttünk korkülönbség.

Nem hajtok a 20 évvel fiatalabbakra, de el tudom képzelni, hogy valakivel összejöhet.

2022. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!