Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért csak a pénzes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért csak a pénzes pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Miért ilyen ro..hadt gerinctelen az élet, azokhoz akik nem rendelkeznek vagyonnal meg milliókkal azoknak soha nem lesz barátnőjük?



Ez tudom hogy már sok ilyen kérdés ezen az oldalon mert olvasgattam már ilyeneket.



Nekem soha nem volt barátnőm pedig most leszek 30 éves. Soha nem kaptam ölelést, szeretet, törődést. Csak én voltam kedves, meg jólelkű.

Megismertem egy nőt és szerelmes lettem bele,meg minden. Aztán szépen alakult már minden köztünk. De megismert egy flegma 190 cm 36-40 év körüli ágyon parfumozott, jól fésült egoista újgazdag férfit aki fekete luxus terepjáróval közlekedik és kb kapcarongynak használja a nőket. És akkor augusztus óta ezzel a férfival van együtt és hiaba mondom ennek a nőnek hogy átveri őt és van rajta kívül több nője is de hiába. És akkor ez a flegma paraszt férfi ettől a nőtől kap szeretet akibe én szerelmes voltam és segítettem neki és törödtem vele.

Annyira rosszul esik ez hogy nincs kedvem élni, alig eszek nem járok be dolgozni, és nagyon magam alatt lettem.


2022. szept. 24. 07:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

Exem nem keresett olyan jol, szerettem, atbaszott es ment a kovetkezo csajhoz.

De ja ezek utan lehet a penzes pasik fognak kelleni, mindegy mennyi penze van egy ferfinak,ugyanolyan mind.

2022. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
96%
Ez az önsajnaltatas korán reggel…:D volt páromnak néha 2ezer Ft nem volt a zsebében , nemhogy milliók, mégis együtt voltunk 4 évig és nem a pénz miatt lett vége. Szóval ez a “soha nem lesz barátnőjük”, te is tudod hogy csak hiszti, mert nincs annyi milliomos pasi az országban mint ahány kapcsolatban él.
2022. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem jársz be dogozni, még ennyi pénzed sem lesz, mint most, viszont a kaján legalább spórolsz.

Abból, hogy 30 éves korodig nem volt semnilyen kontaktod vagy kapcsolatod, abból nem az következik, hogy a nőknek csak a pénzes pasik kellenek, hanem az, hogy valamilyen szociális készséged nem működik kielégítően. Ha inkább ezzel foglalkozol, nem pedig a délibábokkal árnyékbokszolsz, az valószínűleg közelebb juttat a megoldáshoz.

2022. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
#1 ugyanígy jártam xd Sőt eddig csak olyan pasi csalt meg, aki sokkal csóróbb volt nálam! A pénzesek mind megbecsültek. A csórónak csak azért adtam esélyt, mert nagyon jól nézett ki, de aztán kiderült, hogy szellemileg is pont azt a szintet hozza, mint amit anyagilag…
2022. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
En is rosszul jartam a csorokkal. Egy not nem hagytak volna ki, mert hat rondak es csorok, nem hagyhatnak veszi egy puncit se. De volt koztuk tobb olyan aki kozben gazdag lett, lecserelt jobb szexibb fiatalabb nore. Ez van.
2022. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
#5 szerintem ennek az az oka, hogy az ilyen pasik teli vannak komplexusokkal és nem hiszik el, hogy meg tudnak tartani egy nőt (főleg egy szexi és/vagy náluk gazdagabb nőt), ezért egonövelésként megcsalnak, hogy ettől ők érezzék magukat nyeregben.
2022. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
22%

Nem csak a pénz kell, hanem minden is kell!!!


Pénzed is legyen, karriered is legyen, auto, lakás.

De emellett belső értékeidnek is kell hogy legyenek.

Kedves legyél, humoros, intelligens, udvarias.

Ja és nem árt ha fehér lovagként csicskulsz neki.


Cserébe köthetsz csomót a farkadra, meg szórhatod a pénzt ész nélkül olyan dolgokra, amik csak neki kellenek, csak őt teszik boldoggá. És ha elfogy te leszel a hibás, hogy miért nem dolgoztál többet.

2022. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Leclerc: Ez így van. És ha elfogy a pénz vagy akármi. Akkor szakítanak. Ezért van annyi jóval több öngyilkosság a férfiak körében. Egy férfinak küzdeni kell egy noert pláne most nekem erős érzelmeket váltott ki belőlem ez a nő, tehát én valóban szerelmes voltam belé és nem csak kapcarongynak használtam volna meg szerszám uritesnek mint akit most talált férfit aki csak arra használja őt. De ennek a nőnek tök mindegy, csak legyen pénze meg legyen jó az ágyban a férfi. Csak ebbe a nőbe pont azért szerettem bele mert mindig azt mondta szereti ha egy férfi becsületesen dolgozik és megfolgozok a pénzért meg szereti ha valaki vele figyelmes és stb. Meg mindig kerteszkedtem ezzel a nővel. De ez a mostani pasija kezét össze nem koszolná nem hogy kertészkedni, mintha kicsereltek volna ezt a nőt akibe szerelmes voltam. Ez a férfi nem hozzá való és féltem is őt mert bármit csinálhat vele. És tegnap beszéltem ezzel a nővel és délelőtt és nagyon rosszul meg minden baja volt neki. És előző este ez a férfi volt nála.
2022. szept. 24. 09:20
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

A FÉRFIAKNAK miért csak a VÉKONY, SZÉP NŐK kellenek?


Miért ilyen ro..hadt gerinctelen az élet, azokhoz akik nem rendelkeznek SZÉPSÉGGEL meg VÉKONYSÁGGAL azoknak soha nem lesz PASIJUK?



Ez tudom hogy már sok ilyen kérdés ezen az oldalon mert olvasgattam már ilyeneket.



Nekem soha nem volt PASIM pedig most leszek 30 éves. Soha nem kaptam ölelést, szeretet, törődést. Csak én voltam kedves, meg jólelkű.


Megismertem egy FÉRFIT és szerelmes lettem bele,meg minden. Aztán szépen alakult már minden köztünk. De megismert egy flegma 170 36-40 év körüli ágyon parfumozott, jól fésült egoista R*BANC NŐT aki NAGYMELLŰ, VÉKONY és kb BANKAUTÓMATANAK használja a FÉRFIAKAT. És akkor augusztus óta ezzel a NŐVEL van együtt és hiaba mondom ennek a FÉRFINAK hogy átveri őt és van rajta kívül több FÉRFI is de hiába. És akkor ez a R*BANC K*RVÁS HŰTLEN NŐ, ettől a FÉRFITŐL kap szeretet akibe én szerelmes voltam és segítettem neki és törödtem vele.


Annyira rosszul esik ez hogy nincs kedvem élni, alig eszek nem járok be dolgozni, és nagyon magam alatt lettem.

2022. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

#7

Azért, az autó, lakás, alap dolog. Ha 30 eves férfikent ezek nincsenek, ne a felső polcról akarj már válogatni

2022. szept. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!