Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tekintik a nok a kopaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tekintik a nok a kopaszodast egyenertekunek az igenytelenseggel?

Figyelt kérdés
Valahogy a kopaszodast mindig igenytelen jelzok kozott emlegetik (koverseg, apolatlansag, stb...), pedig ez nem egy olyan dolog, amirol tehet az egyen. Most a kerdes szempontjabol tokmindegy, hogy a ferfi kopaszodik vagy erot vesz magan es inkabb borotvalja a fejet, mert igyis-ugyis az igenytelen kategoriaba fog esni függetlenül attol, hogy mellette rendben van-e osszessegeben vagy nincsen.
2022. szept. 27. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
mert nem az eszükért szeretjük őket
2022. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha leborotválja, az mitől lenne igénytelen? Növeszt mellé borostát és baromi jó pasi lesz. De a kopaszodó fej egyszerűen nem vonzó.
2022. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Mert gyerekes amikor a 13 db hajszáladat akarod befésülni. A kopasz lehet stílusos ahogy az előttem lévő mondta. Egyébként a kopaszodásra vannak módszerek amikkel javítható/visszafordítható a helyzet, állapottól függ.
2022. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

"Valahogy a kopaszodast mindig igenytelen jelzok kozott emlegetik (koverseg, apolatlansag, stb...), "


Ezek a nem vonzó jelzők. És sorry, de a kopaszodás ugyan nem igénytelenség, nem tehetsz róla, de nem is vonzó. Főleg a fiatal korosztályban.

2022. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy jokepu.. ne kopaszsagra fogd.
2022. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ, hogy kopaszodsz. 🤷‍♀️ A férjem pl már 27 évesen is kopaszodott, de ő nagyon rövidre nyírja és egyáltalán nem feltűnő.


[link]

Kb ilyen, de kicsit kreolabb a bőre és sötét a haja.

2022. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Nullasra kell vagni es beszorni popsiporral hogy ne csillogjon
2022. szept. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy fiatalon kezdtem kopaszodni, meg csak 26 vagyok, de a DHT az osszes hajamat letarolta a fejteton, kb. Northwood skala szerinti 6-os szintrol van szo ( [link] )


Mivel 20-as eveim elejen tok remenytelennek tunt az egesz, ezert nehezen, de sikerult elfogadnom es elkezdtem helyette olyan dolgokon dolgozni, amire van rahatasom. Lefogytam, osszehoztam egy egeszseges fizikumot, fogaimat rendben tetettem, stb... Egy csomo melo volt az egeszben, hogy a lehetosegeimhez kepest kihozzam magambol a legtobbet es ennek ellenere ugyan olyan lathatatlan vagyok a korosztalyomnak, mint amilyen mondjuk 50 kg-al nehezebben voltam.


Azert kicsit elszomorit, hogy egy 2M ft-os hajbeultetes nelkul ( 6500 - 8500 graft kene kb. ) selejt vagyok a nok szemeben.

2022. szept. 28. 07:49
 9/20 anonim ***** válasza:
Dolgozz es meglesz a penz
2022. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Leírták előtted 5-en, hogy nyírd le, erre te azon pörögsz, hogy csak a 2 milliós hajbeültetés az opció. Te olvasod is a kommenteket vagy csak magadban hőbörögsz?


Tudod engem nőként, amíg nagy görbe orrom volt, minden jó pasi max. szexre akart vagy észre se vettek, hiába volt jó alakom és edzettem keményen heti 3x a kondiban. Aztán megcsináltattam az orromat 1 millióért és most már olyan pasijaim lehetnek, akik korábban nem is akartak ismerkedni velem. Most akkor én is hisztizzek, hogy a pasiknak csak milliós műtéttel kellek? Igen, aki nem tökéletes genetikával született, az vagy invesztál ilyen dolgokba, vagy elfogadja, hogy nem lesz annyira vonzó párja, mint amilyenről álmodozik. Te itt sírsz a 2 milliós hajbeültetés miatt, de szerinted a nők mennyit költenek plasztikára, szemöldöktetoválásra, ajakfeltöltésre stb? Mégsem rinyálnak.

2022. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!