Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már igénytelenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már igénytelenségnek számít, vagy csak én vagyok nagyigényű?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen megismertem egy fiút és nekem eléggé ápolatlannak tűnik.


Sosem volt még büdös vagy a kezei- körmei is mindig tiszták, de ezen kívül annyira nem igényes magára.


Borotválkozni kb. 2hetente borotválkozik formára, utánna csak nő neki össze-vissza.... Na ez még oké.


De sokszor a homlokának az oldala totál pattanásos, hatalmas nagy gugákban. Aztán az arca többi részén is látni, hogy heges vagy mitteszeres neki. Ezt kozmetikus szerintem már 2 alkalommal olyan szépen kikezelné mint az álom.


Emellett szép fogai lennének, hiába hogy oldalt hiányzik neki egy, de oké, az nincs feltűnő helyen meg bárkivel megeshet, nem kell műfogért rohannia. De tiszta sárgák neki, és nem az egész foga, merthogy olyan színű lenne neki a csontozat, hanem csak az íny mentén, a fog azon részén, szóval lepedékes inkább.


Nem azt mondom, hogy nem mos fogat, mert azért csak mossa gondolom, remélem, csak rengeteg teát megiszik egy nap, cukrosan, gondolom az is rakódik le neki.


Szóval... Ha amúgy minden rendben van a sráccal, kivéve a bőre meg a foga... Akkor az most kizáró ok vajon, vagy sem?


Ennyire nem nehéz elmenni egy fogorvoshoz, pláne nem egy kozmetikushoz, akármennyire is nem kellemes egyik sem.


De ha már valakit ennyire noszogatni kéne ezekre a szinte alap dolgokra, akkor a többi higiéniás dologban sem lehet valami perfekt, nem?


25 évesek vagyunk


2020. jún. 7. 17:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerinted hány férfi jár kozmetikushoz? Átlag magyar férfi kb. hetente 2x fürdik,10 évente elmegy fodrászhoz.Örülj,hogy nem büdös,és tiszták a körmei,ez nagy teljesítmény a magyar fasziknál,sajnos :/
2020. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
A problémás bőr nem a kozmetikuson múlik, hanem a genetikán, az étrenden, az allergiákon, az életmódon, a stressz-szinten. A kozmetikuson csak a mitesszerek múlnak, ha kozmetikushoz megy, ezek eltűnnek nagyrészt, és ha hajlamos rá akkor gyorsan lesznek helyettük szép begyulladt csomók, és tök hamar újra mitesszeres lesz, ha olyan a bőr.
2020. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
Ja,és a fiatal pasik még így is jóval igényesebbek a 40 éveseknél.Azok évente fürdenek,borotválkoznak(csak a pofájukat természetesen)
2020. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

1. és 3.


De azt vágjátok ugye, hogy nem mindenki olyan, mint apátok?


Egy 40-es, naponta fürdő, 2 naponta beretválkozó, naponta inget, gatyót és zoknit váltó, tökéletes porcelánhidas, férfi.


És igen, a makk bőre alól is kimososm a túrót!

2020. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

#2-nek amúgy igaza van, Kérdező, nem igénytelenség nem kozmetikushoz meg bőrgyógyászhoz szaladni ezzel, hanem ésszerűség.

A fogai sem biztos, hogy igénytelenség miatt olyanok. Az enyémeken nagyon tapad a lepedék, egy sima fogmosás le sem hozza, olyan, mintha nem csináltam volna semmit. Persze én kiegészítem egy nagyon "barbár" módszerrel, de nem ítélem el, aki nem teszi.

2020. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Aha, észszerűtlenség egy problémával orvoshoz menni?
2020. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#6 Ha már orvos, akkor endokrinológus, esetleg gasztroenterológus. DE! az ilyenkor szükséges diétához egyik sem kell feltétlenül. Az pedig, hogy módjában áll-e egy nagyon szigorú diétát nagyjából élethosszig tartani, szintén nem igényesség kérdése.

(Régi motoros vagyok már problémás bőr témában...)

2020. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%
#4-es,én is ilyen korú nő vagyok,nem az apám korosztályaról írok,tudom miről beszélek.
2020. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%

De, igényesség kérdése.


És azért kéne bőrgyógyásznál kezdeni, hogy tovább tudja irányítani.

2020. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
13%
A térdig érő,rasztás fanszörzetről inkább nem is írok semmit,különben szegény leányok a saját nemükhöz fordulnának bánatukban :((
2020. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!