Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért csinálta, hogy megmutass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért csinálta, hogy megmutassa mennyivel jobb ember nálam?

Figyelt kérdés
Alig 2 hete vagyunk együtt a barátnőmmel és tegnap az utcán sétálva odajött hozzánk egy 10év körüli cigánygyerek kéregetni. Én csak annyit mondtam neki, hogy nincs pénzem (pedig volt nálam kp és a barátnőm is tudott róla) és már mentem is tovább, de a barátnőm adott neki egy 5ezrest. Ezzel ennyi is a történet, később sem beszéltünk róla, de úgy vettem észre, mintha picit neheztelne rám amiért nem adtam pénzt a gyereknek.

2022. szept. 28. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ki az a hulye aki cigánynak pénzt ad???????
2022. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, de csak azt mutatta meg, mennyivel hülyébb.

A közös vagyont is így herdálná el, lehet, hogy még te érezd magad szarul. Kicsit sarkított, de akinek van esze, időben észreveszi a jeleket.

2022. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
barátnőd vagy nagyon jól keres, vagy nincs tisztában a dolgokkal, ezeknek egy fillért se, nem hogy egyből önként 5000 Ft-ot
2022. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp csak minimálbért keres, tehát azért az 5ezresért közel 8órát dolgozott.
2022. szept. 28. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Cigánygyereknek aznap este màr nem csak tőtőtt cigije, meg olcsó piája lesz


G*cisèg de biztos nem engedtem volna neki - ez amúgy nekik sem segítség


Remélem kamu

2022. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég durva, ha valós. Naponta találnak be körülbelül kéregetők. Én nem vagyok rossz szívű és akin látom, hogy tényleg szüksége van én szívesen adok, de nem lehetek senki megmentője és tudom, hogy aki rendszeresen kéreget, mert megtalált már vagy 20-30 alkalommal annak nem adhatok mindig, de mindig. Hiába adsz is az ilyennek, ugyanúgy betalál másik 200 embert.


Egyébként ilyen szituációban hülye dolog pénzt adni szerintem. Tipikus lehúzós dolog.

2022. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!