Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg hogy nekem nem kell olyan ember, aki mellettem qrolike-olgat màsokat, az instán él stb? És amugyis egy unalmas tatának tartom?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban elegem lett abból, hogy állandoan csajozik a neten, kidobtam. Tarskeresőzött is, mindent tagad bizonyítékok ellenére is. Egy őszinte megbánása sincs. Nem változik meg. Gerinctelen.


És nem érti meg, hogy nekem nem kell egy telefondugdosós, like olós, facen instán élő, párkapcsolatban társkeresőző gerinctelen ember, aki mégcsak meg sem bánta mindezeket. Változtatni sem hajlandó.


Valamint nekem ingerszegény unalmas agyzsibbasztó is vele járni.

Olyan életvitelt folytat kb mint a nyugdijasok. Se barátok se társaság se sztorik események, tv csak és még hancurozni nevetni sem lehet vele, témái nincsenek, egy üres sivár ember.


És még ő sérelmezi a szakítást, és randikra hív és béküljünk ki.


És gyakori benne az, hogy ha mondok valamit tátott szájjal bámul csak, mert hirtelen nem tud rá mit reagálni. Ez a bámulása is úgy irritál már.


Hogyan lehet megérteni vele hogy egy jellemtelen szarember es hagyjon engem békén keressen más szerencsétlent magának?



2022. szept. 24. 09:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy

Ignorald

Tiltsd le

2022. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem változik meg" Mégis miért kellene neki megváltoznia?

Miért kéne a valóságnak úgy meghajolnia ahogy neked tetszik?

Ő nem szeret téged. Nem érdekled. A kisujját is csak addig akarta mozgatni miattad amig az benned volt.


Fogd fel lesz@r téged!

Nem kelessz neki!

2022. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Rám van tapadva. Randikra hív. Nem ugy néz ki hogy leszarna!

Azert kéne mváltoznia ha egyaltalán kapcsolatot akarna velem mert en ugy amilyen eddig velem volt kizárt hogy en azt még egyszer vállaljam!

Aki mellettem nőzik kizárt hogy én azzal legyek kapcsolatban! Minimum lenne ha akar valamit hogy változtat!

2022. szept. 24. 10:12
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

3. Persze mer a pin@d kell neki. Más nem.

Komolyan nagyon naiv vagy hogy nem látod.

Nem értem mit akarsz tőlé? Tiltsd le a pics@ba azt kész.

2022. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Együtt akar járni.kibékülni!

És komolyat akar tőlem.

2022. szept. 24. 10:16
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
5. Hülye vagy! Attól hogy ezt mondja, még nincs igy. Csak át akar vágni.
2022. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

En jobban tudom azt hogy mit akar tőlem mint a gyk.

Komolyat akar mindenképpen. Szexre tudja hogy nem fogok lealacsonyodni amugysem.

2022. szept. 24. 10:23
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
7. Dehogy nem aranyom.
2022. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
En jobban tudom. Én ismerem. Én jártam vele. Én tudom megítélni.
2022. szept. 24. 10:31
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
7. Akkor mi a kérdés ha te jobban tudod mint mi?
2022. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!