Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan, hogy valaki annyira nélkülözi a testi kapcsolatot, hogy heteroszexuális létére akár férfival/fiúval is elmenne?

Figyelt kérdés
Gyermekes, családos apukaként kérdezem.

2022. szept. 28. 15:59
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NINCS
19 szavazat
 1/7 hefli válasza:
100%
olyan nincs.Ha már férfi létedre férfival is közösűlnél akkor nem vagy heteró.Egy heteró még a gondolatától is undorodik!
2022. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Csuda dolgokra képes a hiány..
2022. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Börtönökben szerintem előfordul az ilyesmi.
2022. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Börtönben valóban megy a köcsögölés, de az inkább a hatalomról és hierarchiáról szól. Nôknek nem fog ez tetszeni, de normál heteró kapcsolatban is férfiak részérôl van ilyen felérendeltség téma. Aki meg börtönön kívül buzul az az is.
2022. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fleshlight, guminő, mert a szilikonos még drága. Rengeteg alternatíva létezik.
2022. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Olyan nincs. A szexualitást kézzel lehet pótolni, a "hús-vér nő" hiányát nem. Most gondolj bele. Egy finom testű nő, női feromonokkal, illattal, alkattal hanggal, érintéssel.

Ennek tökéletes ellentéte egy férfi érintése, hangja, feromonjai, illata, más megölelni, megcsókolni, teljesen más a jelenléte. Ez engem is nagyon meglepett mikor először voltam a saját nememmel, hogy nagyon nem csak annyi hogy más van a lába között.

Ez nem olyan minthogy "utálom a híg tükörtojást, de ha nagyon éhes lennék megenném".

Aki férfiként ferfivel tud együtt lenni és élvezi, az nem heteró. Amivel semmi baj nincs, nem dől össze a világ ha valaki biszex. Akkor dől össze ha szégyenli a vágyait, és "heteró vagyok, de..." mantrákkal nyugtatja magát.

2022. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lol:DDDDDD
2022. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!