Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, járnátok nyomozóval? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok nyomozóval? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
Vonzó munkának számít? Vagy kerülendő, mert sokat dolgozik? Kinek mi a benyomása?
2022. szept. 29. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
A férjem nyomozó. Számomra vonzó szakma, nyílván maga a férfi személye a döntő. Nem dolgozik sokat, inkább rugalmas/rugalmasságot igénylő munkának mondanám. Bár nálam inkább előny ha valaki sokat dolgozik, elvégre pénzből élünk.
2022. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én járnék vele, de amúgy fura ezekre úgy válaszolni, hogy X éve kapcsolatban vagyok, tehát nem ismerkedtem... :D
2022. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én egy wc pucolóval is járnék, ha megfog a személyisége. Nem a munkádon múlik, hogy találsz-e társat. Mellesleg szerintem önbizalomhiány is van benned, nem kevés, az bizony ennek a szakmának elég komoly tétele, mármint hogy pszichésen rendben legyél, tehát nem a munka vonz téged, inkább csak elkeseredett vagy.
2022. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert feleséguk van. Szexre meg nem kellenek.

Amugy nem a szakmátol vonzo hanem külseje olyan ami vonzo.

2022. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfi személyiségétől függ természetesen. De, minden ember maga dönti el, hogy napi hány órát szán a munkára, ez is az ő hozzáállásának része. Vagy elfogadható nekem amit kapok, vagy nem, emberfüggő...
2022. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel engem érdekel ez a terület így naná!
2022. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, de alapvetően a személyiségtől függ és hogy mennyi bennünk a közös.
2022. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert tuti megtudná a mocskos kis titkaimat, ügyvéddel se, az meg érvelni tud.
2022. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!