Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy inkább valami másról lehet szó?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok egy üzletbe vásárolni. Az egyik ott dolgozóval összeakadt a tekintetünk. Jó pár másodpercig néztünk egymás szemébe. Aztán odajött hozzám a testvérem ,akivel mentem és ez a tipikus filmszakadás, mint a filmekben. Visszanéztem rá , és ő is rám. Ezek az összenézések rendszeresek lettek. Ha meglát akkor mindig arra jön amerre vagyok. Közelebb húzódik hozzám. Persze, lehet ott van éppen dolga… Vannak még más furcsa jelek is. De nem tudom pontosan megfogalmazni. Inkább arra kérdeznék rá, hogy mit jelent az ha sokáig néz valaki az ember szemébe? Arra is gondoltam, hogy valamiért utál és azért ilyen furcsa.

25/N


2022. szept. 29. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
25 évesen ennél legyél talpraesettebb. Menj oda hozzá beszélgetni, aztán ha tetszel neki, úgyis elkéri a számod, ha meg nem, akkor nem.
2022. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nőként nem túl nyomulás odamenni? Eddig csak két párom volt, mind a kétszer nekem udvaroltak. Nem értek az ilyen dolgokhoz, de ez meg is látszik ezek szerint. :)
2022. szept. 29. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, manapság nem számít, h ki lép.

A bátrabbik lép

2022. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van az a tekintet amiről az ember érzi, hogy más. Más a helyzet vibrálása. Ha meg hosszasan akkor meg pláne.


Velem nem rég volt olyan szintén hogy egy üzletben vettem valamit és az eladó srác aki egyébként helyes pasi volt, kedves volt nagyon, meg még segített egy kicsit és egyszer csak volt egy olyan pillantása amit hirtelen nem tudtam hova tenni. Nem volt hosszú, csak valahogy más volt.


Én hiszek ezekben, nem véletlen van az a benyomásod ami. Menj oda, kérj vmi segítséget, mosolyogj.

2022. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!