Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vált ki belőlem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki belőlem olyan dolgokat amiket más nem?

Figyelt kérdés
4 hónapja véget ért, egy 6 éves kapcsolatom. Több mint egy hónapja lefeküdtem egy sráccal akit 2 hónapja ismerek,nem ismertem olyan jól, inkább a barátnőm álltal. Mikor lefeküdtünk, olyan egyszeri alkalomnak indult. Aztán megbeszéltük, hogy neki iseg mekem is vannak szükségleteink ugyhogy folytattuk a dolgokat. De ilyen barátság extrákkal-nak indult. Egyre többet találkoztunk, egymásnál aludtunk, mostmeg lehet azt mondani, hogy együtt vagyunk. Ez az elő sztory lehet mem olyan lényeges, csak az időtartam miatt irtam le. Tehát olyan dolgokat, engedek neki amit az előző, valjuk ne hosszú kapcdolatomban nem engedtem. Például gumi nélkül dugunk,hagyom,hogy játszodjon a mellemmel, megujjazott mikor menzeszem volt. Ilyenek nem voltam az előző kapcsolatomban. Nem szerettem ezeket. És annyira vágyom rá, hogy sokszor nem birok magammal, nem tudok betelni vele. És nem értem, hogy ez miért lehet? Nem ismerek magamra. Egyszerűen vágyom rá, kivánom.

2022. okt. 1. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki

Erezzetek jól magatokat!

2022. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Engem speciel a hideg ráz a gondolattól, hogy valaki akkor ujjazzon meg mikor menstruálok. De neked sok boldogságot és próbáld megtartani minnél tovább.
2022. okt. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Konnyebb olyannal.elengedni magunkat aki kevésbé érdekel igy konnyebben meg is nyílik az ember
2022. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mondod azt hogy túl sok az info anélkül hogy kimondanád🤣🤣
2022. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Szabadabb vagy, mert nem kapcsolatban vagy vele, hanem azért találkoztok, hogy jót szexeljetek.

Ha majd úgy fogsz rá gondolni, mint a pasidra vele is élő jönnek majd a gátlásaid és a félelmeid, hogy ilyen helyzetekben mit gondol rólad.

2022. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor minden rendben.

Mi a probléma?

2022. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!