Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac és a lenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac és a lenti dolgokat váltja ki belőlem, mi ez?

Figyelt kérdés
Amikor beszélünk mások is ott vannak, de amikor egyedül maradok végre és remélem hogy senki sem lát, levegő után kapkodó, forog velem a világ, és olyan mintha bele lennék esve. Remélem azért nem. Egy olyan 5 perc lehet és elmúlik de azért pontosan nem tudom mert tényleg kivagyok ilyenkor.
2018. okt. 31. 08:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hiányosan sikerült kiirni a kérdést. Tehát amikor mások is ott vannak, beszélgettünk. Igyekeztem tartani magam, de lehet látszott pár dolog. Amikor meg elmegy és én is egyedül maradok akkor fuu elönt minden. Őszintén remélem hogy ez nem love
2018. okt. 31. 08:37
 2/16 anonim ***** válasza:
De pedig LOVE, és mi ezzel a probléma? De remélem azért összepisilni nem szoktak magad a gyönyörűségtől...😂
2018. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondolod hogy love? Faca. Amúgy nem azt szerencsére nem xd
2018. okt. 31. 09:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Tuti...de miért baj????
2018. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem jövök be neki, vagy ha igen csak arra kellek, vagy ha bejövok akkor nem tudom mi van
2018. okt. 31. 09:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ezeket kellene kideríteni, ha részedről megvan az érzelem, mert különben csak szenvedni fogsz... jobb megtudni az igazat, veszíteni valód nincs sok.
2018. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ismerős..

Nyilván nem közömbös, és igen, érzelmileg már benne vagy, a tested jelez, ha tagadni is akarod vagy nem akarsz tudomást venni róla, akkor is ott van. :/

2018. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De asszem egyszer már talán elutasitottam csak nem tudom tud e rola

Amúgy meg hogy a fenébe deritsem ki

2018. okt. 31. 11:58
 9/16 A kérdező kommentje:
Adjátok kérlek tanácsot hogyan masszak ki belőle mert az elején nem figyeltem oda, pedig tudtam hogy sok bennünk a közös és lett ez a vege
2018. okt. 31. 11:59
 10/16 A kérdező kommentje:
Listát fogok róla írni xd pro kontra
2018. okt. 31. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!