Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaépíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszaépíteni a bizalmat 2 ember között?

Figyelt kérdés

A kérdés NEm CSAK párkapcsolatokra is értendő, hanem akàr családi, akár baráti kapcsolatra is, szóval általánosabban.


2 egymáshoz közel álló ember közt megingott a bizalom. Hogyan lehet ezt visszaépíteni?


(Arról már volt szó, mi az oka, minek a következtében stb.)


Igen, egyébként rólam van szó, valaki megbántott valamivel, ami nem az élet legnagyobb dolga, tehát túl tudtam lépni rajta, de a bizalom nem a régi. Vannak dolgok amiket még most is úgy érzem nem tudok elmondani vagy nem szívesen, holott azelőtt ez nem is volt kérdés.


2022. okt. 2. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nem újraépíteni sikerült , mert kiskoromtól bizalmatlan vagyok , de újat építeni sikerült.

Szeresd magad és idővel , ha megtelik a belső poharad- túlcsordul másokra is.

2022. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Engem akik átvertek bocsanat minden után is átvertek.

Nem kell ujraépiteni a bizalmat. Aki egyszer megmutatta hogy nilyen VALÓJÁBAN, az olyan is valójában. Nem kell ujra a megtévesztő manipulácio, meg a felszín már

2022. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedved #2 nem értek egyet.

Az ember hibázhat. Én is hibáztam, a másik fél is, csak ő talán nagyobbat, ezt nem ìgy, de el is ismerte.

Ha mindig mindenkit kihajítanánk az életünkből egy rosszabb lépés miatt, nem maradna senki. Hiszem, hogy lehet és kell is, csak nem tudom hogyan.


(Semmi megcsalás, meg semmi ilyesmi)

2022. okt. 2. 08:40
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Ezek nem minden esetben hibák rosszindulat nelkul.

Hanem a valodi arc amikor megcsillan. De lehetsz naiv en is az voltam mindig aztan belémrugtak újra. Én már nem hiszek a mesékben.

2022. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
A bizalom önmagadból kezdődik. Magadban bízz! A többit látni, érzezni kell.
2022. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Igen, mindenkinek jár még egy esély. De csak EGY!

Ha elveszted a bizalmad valakiben aki már huszadszor tesz olyan dolgokat amiért nem bízol benne, akkor én hagynám a fenébe. Vannak akik még a többedik eset után is birka módjára bizalmat akarnak építgetni mikor a másik meg nagy ívben sz@rik az egészre, és folyamatosan megcsinálja a maga "kis dolgait". Ebben az esetben már nem kell bizalmat építgetni, mert nincs értelme.

Bizalmat visszaépíteni csak úgy lehet, ha mindkét fél tesz érte, hogy megváltozzon az a dolog ami miatt elveszett a bizalom. Ha csak az egyik akarja, de a másik nem tesz semmit (minden marad a régiben) akkor sem fog változni semmi, megmarad a bizalmatlanság.

2022. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

5# ha társunk ban találunk hibát akkor szerintem az ember bas*hatja hogy ő önmagával szemben pedig bizalmas…

Kérdező úgy lehet felépíteni mivel mindenhez két ember kell, hogy először átrágjátok (ha nyugodtabb a lelked akkor többször, van akinek ezt a részt kétezerszer kell, mert látni akarja a másikon hogy nem, változtat a véleményén. De ez is egy nagy lépés) illetve a másiknak is be kell ismerni a hibáját” és tettekkel(!) +szavakkal bizonyítania is kell hogy tudja hogy akkor abban hibázott. Ha eleget” bizonyított akkor kezd a rés javulni.. viszont hátulütője ha többször hibázik ugyanabban amikor már elkezdett javulni, onnantól csak rosszabb lesz.. szerintem ott abban az esetben már felesleges kivárni a hisztérikus/agresszív állapotot. És akármekkora a szerelem, ezen el kell gondolkodni.

2022. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Az attól függ miben hibázott az illető. Nézd ugyanolyan már sosem lesz a kapcsolatotok, mint azelőtt. Jobb is ha kis távolságot tartasz és nem tárulkozol ki megint. Igazad van abban, hogy nem szent senki, mindenki hibázik, de ismétlem nem mindegy miben. Ha csúnyán elárultak, akkor ott vége van a történetnek, ha egy kis malőr az rendbe hosszható. Nem ismerjük a részleteket, nehéz így bármit is írni.
2022. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*rendbe hozható
2022. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyszeri dolog történt. Az ismeretség óta először tett olyat ami miatt bennem ez megingott.

Visszacsinálni nem tudja, nem tudja semmissé tenni.

2022. okt. 2. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!