Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sugar daddyk milyen sugar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sugar daddyk milyen sugar babyt keresnek?

Figyelt kérdés
Illetve náluk a "hosszabb" táv mit jelent?
2022. okt. 2. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Azt, hogy nem egy alkalomról van szó hanem amíg meg nem unják.

Mindenki az ideálját keresi. Akiben látnak valamit. Én mondjuk egy magas szőke cicababának nem fizetnék.

Egy kis cuki fekete hajunak simán.

2022. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
0%
Az a jó sugar baby , aki cukros, tehát ha viszel magaddal egy orvosi igazolást, hogy cukros vagy, akkor te leszel a befutó, hisz papírod is van róla nemcsak azt mondod, hogy sugárbaba vagy...
2022. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Nagymellű plazacicákat.
2022. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én már évek óta keresek egy szolídabb lányt de kb lehetetlen találni. Egyszerűen nem lehet.. mindig mikor lenne valami eltűnnek vagy bocs mégse. Pedig még abba is belementem volna, hogy szex ne legyen csak h ő is szeretné, de így sem sikerült.
2022. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Már semmilyet. Én is ugyanúgy voltam mint a 4-es válaszoló, de rá kellett jönnöm, hogy ebben az országban ez lehetetlen. Az ilyen lányok java része azt sem tudja, hogy valójában ez mit jelent, és még annyit sem nyújt a találkozók során mintha elmentem volna egy egyszerű prostihoz. A tarifája viszont jóval több.

10-ből 8 már az első találkozóra sem jött el, akikkel meg lett is valami hosszabb távú, ők is eltűntek idővel egy szó nélkül mikor már nem volt szükségük rám.


A hosszabb táv amúgy azt jelentette nálam, hogy minél hosszabb. Hiszen pont azért kerestem ilyen kapcsolatot a prostik helyett, mert szeretem a megszokott dolgokat.

2022. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Kerdésre a válasz. Nekem természetes feszes testű nöies 18-25 közti lányok. Kis mell nem akadály de a bevállalósság az ágyban kötelező.

Hogy lettem az.

Volt főnököm és volt haverom adták az 5letet. Mind a ketten nagyot csalódtak 1-1 nőben aminek hatására felvették a "minden mő egy..k"szemléletet.

Főnökömet a felesége megcsalta de adfigra voltak gyerekeik, egyik sajnos értelmi sérűlt aki a főnökömnél maradt és a nő fizetett gyerek tartást. Csak akivel félrement annak nem kellett szóval pénze nem igen volt,gyerektartást nem tudta fizetni a főnök mondta türelmes de a kamatot szájjal tudja le.

Van egy mellékállásom ott megismertem egy párt a lány még nem volt 18 amikor a pasitól terhes lett. Pasi ott hagyta, lányt a szülei kidobták anya otthonba kerűlt ahol a cigi és az olcsó bor ment. Megkért vigyek ki neki ezekből mert nem tud eljönni onnan maximum fél órára. Cucc egy részét a bugyijába tette. Hogy elrejtse takarjam mar. Addig nem is gondoltam rá de miután láttam a sima dombját megkívántam.... honapokig nem történt semmi, összejött egy másik anyaotthonos csajjal vettek (ki) egy házat egy nyomornegyedben akadt munkája de nem éltek jól. Kéregetett volna kölcsön 5000-20000 közti összeget tőlem. Tisztában voltam vele nagy nehezen tudja majd megadni meg gyerek elől vegyem a pénzt el...Mondtam 2/3adat kérem vissza a többit meg letudjuk természetben. Elsőre elkűldött a francba utána csak rám írt. Neki is jobb volt mert a csaj nem tudta úgy kielégíteni ahogy egy pasi. Eleinte nem volt több egy ürítesnél, de hamar rájött kicsit többet kell adnia.

Munkahelyem közelébe hordták ki régen az intézetis lányokat. Jó testük volt, de amilyen kuncsaftjaik hát ő.....volt köztük egy butácska de aranyos lány, ajánlkozott párszor hogy olcsón vihetem. Mondtam neki ha intéz nekem olyan lányt aki csak velem jár el kap egy doboz cigit. 2nap múlva volt privát csajom az intézetből. Jó volt neki is csak én velem kellett lefeküdnie nem mindenféle retkes vénember f... át nyelnie.

2022. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

6.

Ez nem az, amiről a kérdés szól. Te konkrétan fiatalkorú, kiszolgáltatott szerencsétlen lányokat használsz ki. A legalja vagy.

2022. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!