Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem egy BMW-t, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem egy BMW-t, de nem hozta meg a kellő figyelmet a lányoktól. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval elég kicsi volt az önbizalmam (Nem a farkam, azzal nincs baj), és reménykedtem ha veszek egy olyan autót ami egy kicsit magasabb színvonalú, akkor ez az önértékelésemet és a lányok érdeklődését is meg fogja növelni. Az első teljesült, sokkal nagyobb önbizalommal közlekedek, főleg mikor autóban ülök, viszont hiába van rajta hangos kipufogó, meg hiába hallgatom hangosan a zenét, 10-ből mondjuk 1 lány fordul utánam.

Instára is rakom ki a képeket az autóról, vagy épp arról ahogy vezetek,de szinte 0 a reakció az olyan csajoktól, akiktől várnám várnám. Kellene már pedig egy barátnő mert így semmi értelme az életnek.

Hol rondhattam el?



2022. okt. 3. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
86%

Ott, hogy attól még ugyanaz a lúzer vagy (már bocs), mint eddig. Egy szakadt bádogdoboz hangú E46 meg ma már nem elég a top csajoknak.

Mert nyilván te masszív 3-asként, azért elvárnád, hogy a 8-9-es csajok bugyija csússzon le a BMW-től.

2022. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarok senkit sem megbántani, de ilyenekkel csak azok körében lehet menőzni, akik lotyók. Hogy út széli vagy luxus, majdnem mindegy, de az utóbbinak egy BMW proli, és kell néhány eredeti festmény, római kori cserép, feszített víztükrű medence és villa, személyzettel is.
2022. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 A kérdező kommentje:
Tökmindegy hogy milyen évjárat a bmw, szép, és mondom, jó a hangja, szóval ez nem kifogás. A lányok 95%-a úgyis csak a logót nézi
2022. okt. 3. 12:29
 4/108 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy jó csaj legyen többi nem érdekel
2022. okt. 3. 12:30
 5/108 anonim ***** válasza:
85%

Ajjaj.... :-)

Most mehetsz venni egy Porschet... Aztán ha az se jön be, akkor jöhet a tesla. :-D

2022. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj hogy nem raktál rá elég Send Nudes meg faketaxi casting matricát faszikám
2022. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
91%

3. A lányok 95%-a nem prosti.

Szerezz bontóból egy Bugatti logót, és szereld fel egy Swiftre. Ha úgyis csak a logót nézik…

2022. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 A kérdező kommentje:

Ha ez nem jön be egy Porsche Cayenne lesz a következő...

#7 nyilván úgy értettem, hogy gyárilag milyen logó van rajta. Ha bmw, akkor hidd el leszarják hogy pl. 2003-as, vagy 2010-es.

2022. okt. 3. 12:35
 9/108 anonim ***** válasza:
88%

Nem csak az autó számít! A múltkor ismerkedtem egy teljesen átlagos 51 éves nővel, de az volt az elvárása, hogy minden hétvégén menni kellene valahova, na az meg nekem nem fér bele a pénzügyi keretembe, ráadásul nem is mindig érek rá hétvégén.

Szóval hiába költötted minden filléredet egy autóra, ha mellé csak mekis kajára tudod elvinni a csajt.

2022. okt. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 A kérdező kommentje:

Hol írtam hogy minden pénzemet elköltöttem?

Egyébként az 50 éves környéki nőknek nem feltétlen ugyan az az értékrendje mint a 20-as lányoknak.

De egy idősebb szingli nőt sem bánnék ;) ;)

2022. okt. 3. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!