Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem egy BMW-t, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem egy BMW-t, de nem hozta meg a kellő figyelmet a lányoktól. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval elég kicsi volt az önbizalmam (Nem a farkam, azzal nincs baj), és reménykedtem ha veszek egy olyan autót ami egy kicsit magasabb színvonalú, akkor ez az önértékelésemet és a lányok érdeklődését is meg fogja növelni. Az első teljesült, sokkal nagyobb önbizalommal közlekedek, főleg mikor autóban ülök, viszont hiába van rajta hangos kipufogó, meg hiába hallgatom hangosan a zenét, 10-ből mondjuk 1 lány fordul utánam.

Instára is rakom ki a képeket az autóról, vagy épp arról ahogy vezetek,de szinte 0 a reakció az olyan csajoktól, akiktől várnám várnám. Kellene már pedig egy barátnő mert így semmi értelme az életnek.

Hol rondhattam el?



2022. okt. 3. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 A kérdező kommentje:

#40 hú, te aztán most nagyon megmondtad nekem XDDD Mindjárt el is megyek sírni a sarokba XDDD


Megmondom én mi a helyzet. Rohadtul irigyek vagytok mindannyian és inkább csak magatokkal akarjátok elhitetni hogy kamu, mert az önsajnálatba belebolondulnátok. A kívül-belül tuningolt 320d-mmel olyanokat gyorsulok hogy belesüppedsz az ülésbe, 500nm, 260 ló. Az már nem az én hibám hogy pancser vagy és nem tudsz egy ilyen csajt felszedni. Persze, azt nem tagadom, hogy sok lány néz ki így, de mi van akkor? Mintha te olyan rohadtul egyedi lennél XDDD Egy ujjal sem fogsz soha hozzá hasonló lányt megérinteni, de nem baj xDD

Na szevasz!

2022. okt. 14. 13:47
 42/108 anonim ***** válasza:
96%

Jajjaj, hát én nagyon irigy vagyok egy buta nyomorékra amilyen te vagy, röhögj csak a barátnőddel, én meg a feleségemmel szánalommal gondolok rád, aki mérföldekkel érdekesebb és jobb nő mint az átlagpicsa akit kiposztoltál. Sem az átlag instapicsád, sem a szaros 320d-d, sem a mínusz tartományban lévő IQ-d nem ad semmi okot az irigykedésre senkinek. Egy hulladék vagy.


Az értelmi szintedet mutatja az is, hogy ismeretlenben máris személyesen szeretnél velem találkozni. Halvány fingod nincs róla hogy én ki vagyok, vajon nem küzdősportolok-e véletlenül kisgyerekkorom óta, és nem tépném-e le a fejedet majd dugnám fel a seggedbe két másodperc alatt ha arról van szó. Ahogyan én sem tudom, de nem is vagyok buta cigány veled ellentétben hogy egyből találkozgatni akarjak, akar a fene veled találkozni, szánom azokat akiknek muszáj te csíra.

2022. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként ne hidd már azt hogy elhiszi itt bárki hogy az a random csaj akit kiposztoltál a te csajod, még ha átlagpicsának is tűnik, azért látszik a fején hogy okosabb annál hogy egy ilyen gyomnövénnyel legyen. Ha mégis van olyan hülye hogy veled van, akkor üzenem neki, hogy tud ennél jobbat is.
2022. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg az 535d-s idióta lesz. Most már 260 lóerős lett a stock 320d hirtelen...
2022. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:

#45 nem stock, amint írtam tuningolva van.

#43 nyugtasd csak magadat ezzel XDD

2022. okt. 14. 14:16
 46/108 qkker1 ***** válasza:
93%

"Itt röhögünk rajta a barátnőmmel xdDDD De ha ilyen nagy az arcod találkozzunk, majd megbeszéljük személyesen "


Pofád, mint a Bécsikapu, de szemtől-szembe el se mernél jönni!

2022. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom ennél a kérdésnél sem fogod leírni a részletes konfig-ot, meg a mérőpados diagram-ot sem fogod feltölteni
2022. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 qkker1 ***** válasza:
93%
Hagyjad már, az sem tudja, hogy miről beszélsz!
2022. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 A kérdező kommentje:
Kukkerka, mivan, nem bírod elviselni? :) Látom sok időd van, inkább foglalkoznál a a csajoddal :)
2022. okt. 14. 20:06
 50/108 anonim ***** válasza:
94%
Na hol a konfig, meg a diagram? Csak random csajokat tudsz letölteni instáról? :D
2022. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!