Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem egy BMW-t, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem egy BMW-t, de nem hozta meg a kellő figyelmet a lányoktól. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval elég kicsi volt az önbizalmam (Nem a farkam, azzal nincs baj), és reménykedtem ha veszek egy olyan autót ami egy kicsit magasabb színvonalú, akkor ez az önértékelésemet és a lányok érdeklődését is meg fogja növelni. Az első teljesült, sokkal nagyobb önbizalommal közlekedek, főleg mikor autóban ülök, viszont hiába van rajta hangos kipufogó, meg hiába hallgatom hangosan a zenét, 10-ből mondjuk 1 lány fordul utánam.

Instára is rakom ki a képeket az autóról, vagy épp arról ahogy vezetek,de szinte 0 a reakció az olyan csajoktól, akiktől várnám várnám. Kellene már pedig egy barátnő mert így semmi értelme az életnek.

Hol rondhattam el?



2022. okt. 3. 12:24
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
91%
De ha te ennyire vágod a témát, mindenkinek okosabb vagy, tudod mi kell a nőknek, akkor mi a kérdés? Ennyi szakértelemmel tudhattad volna előre, hogy zsákutca ez a kocsi.
2022. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
26%

Milyen típus?

Ha egy régebbi formaterv pl. E36, akkor nem fognak lecsúszni a bugyik.

Egy E90 már jó lehet, de kell rá egy polír, egy mázsa wax, meg feltétlenül egy új rendszám.

2022. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 anonim ***** válasza:
86%
Talán nem egy lerúgott, ezer éves dízelcsühögőt kellett volna venned.
2022. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/108 anonim ***** válasza:
79%
Ez a kérdés tuti kamu, ilyen nem létezik🤣
2022. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/108 A kérdező kommentje:
#14 ebben semmi kamu nincs, ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor maradj csendben, köszi.
2022. okt. 3. 14:33
 16/108 anonim ***** válasza:
82%
A lányok csak egy bizonyos IQ szint alatt (8 osztályos c kategóriás lányok) buknak a bömbire. Tévedésben élsz ha az gondolod hogy egy BMV-től tapadnak rád a csajok.
2022. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem elég menő a szöveged és a csak képedre meg nem ugranak a csajok. Fejlődj beszédmodórban is! ;)
2022. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az itteni 525d vácis versenyzőtől, ő mit csinál máshogy. Neki már látatlanban is küldik a bugyit a lányok még itt is.
2022. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az övé hangosabb vagy jobban néz ki. Meg az is hátrány, hogy én nem pesti vagyok
2022. okt. 4. 12:00
 20/108 anonim ***** válasza:
100%
Igazábol, szingli koromban....nekem mindegy milyen autója volt, csak valamilyen normális, középkategoriás, biztonságos autója legyen! - Ez a beugró, de ettől még nem ennyi az összelvárás🤦‍♀️
2022. okt. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!