Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, előfordul veletek,...

Srácok, előfordul veletek, hogy csak a lány külseje tetszik, a személyisége nem?

Figyelt kérdés

Például ismered a lányt, a jelleme nem jön be, viszont szép arca és jó teste van. Foglalkozol vele továbbra is?


Valamint: Ha tetszik a lány külsőre, de foglalt, továbbra is nézed, ha találkoztok, vagy nem érdekel?


2014. jún. 18. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézem. De csak diszkréten. Van sok ilyen. Aki vonzó, de amúgy meg egy tapló.
2014. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, de pontosítanék. A feneke jön be csak.
2014. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenre is van példa.
2014. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van ilyen. ha a jelleme nem jön be nyilván nem foglalkozok vele komolyabban,
2014. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen, én sajnos szerettem is bele ilyen lányba, ami nagy hiba volt, szerencsére nem lett belőle kapcsolat mert elutasított amikor megtudta hogy megszerettem. Azóta is örülök hogy így lett és már szinte elfelejtettem.
2014. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Előző vagyok, persze azóta van egy boldog kapcsolatom ami miatt túl vagyok rajta :)
2014. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt rá példa sokszor. Jó test, jó alak, belül meg egy üres, buta nő, akiről eleinte azt hittem, hogy okos. De nem.


Nem tudtam vele foglalkozni tovább. Kihasználhattam volna hosszú hónapokon keresztül, de képtelen voltam rá. Hiába volt jó nő szinte tökéletes testtel, az előjáték alatt felállt a farkam, de a szex borzalmas volt vele.

2014. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van.
2014. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!