Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már olyan, hogy valakinek a személyisége fogott meg igazán benneteket pedig a külseje is jó volt? Kb mennyi idő után jöttetek rá, hogy tetszik az illető?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha most írjátok, hogy igen a jelenlegi páromban a személyisége fogott meg stb akkor ezt kábé mennyi idő után éreztétek? Egyből? Vagy fokozatosan megismertétek? Leírnátok ha van ilyen sztoritok?
2017. jún. 12. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A mostani barátom külsőre kifejezetten jóképű/izmos, de elsőre nem feltétlenül volt az esetem, meg is jegyezte sokszor, hogy az ismerkedésünk elején látszott, hogy annyira nem érdekel engem. Aztán ahogy ismerkedtünk, elég hamar egymásra hangolódtunk, kb. 2-3 hét utàn érezhettem, hogy igen, jófej, tetszik.
2017. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a párom, de az egyik munkahelyemen jártam így egy kollégával. Nem történt köztünk semmi, mert kapcsolata van. Igazából azzal nyert meg, ahogy viszonyult az én szakmai ismereteimhez, neki köszönhetem, hogy visszatért a szakmai önbecsülésem, és a sok gyökér idióta sztereotípiái végül mégse értek célt, hogy feladjam az érvényesülést azon a területen, ami gyerekkorom óta érdekel, ő volt az első férfi, aki hitt a képességeimben, és segített ezt bizonyítani is, és elérni, hogy legalább másodállásban elkezdhessek a tanult szakmámban is dolgozni. Olyan dolgot kaptam tőle, amit azelőtt senkitől, tiszteletet, figyelmet, biztatást, soha nem alázkodott meg előttem, de cikinek sem érezte, hogy segítséget kérjen tőlem. Amikor volt lehetőségünk, magánügyekről is jól el tudtunk társalogni. Ha meg kellene mondanom, hogy milyen társat szeretnék, akkor ilyet, mint ő.
2017. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb 7-8 hónap kellett, de ebbe az is beletartozik, hogy párkapcsolatban voltam.
2017. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nem tortent koztunk sajnos semmi.

jol nez ki, de ugy kulonosebben nem erdekelt. Aztan megtudtam rola tobb dolgot. Hasonlo felfogasu mint en , es iro. Na innentol kezdett el erdekelni.:) olyan 1- 2 honap utan.

2017. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 1 év kellett, hogy meghoditson a figyelmével a kitartàsàval a komoly szàndékàval ugy, hogy külsöre sem jellemre nem volt az esetem. De mivel kitrtott es megmutatta milyen fontos vagyok neki- mindezt egy férfias tartàssal és nem tolakodóan, levett a làbamról. Szóval ezek utàn azt gondolom ilyen téren minden lehetséges. Ha ugy érzed ő az igazi tarts ki.
2022. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont belsőleg nagyon megfogott. Utolso voltam.
2022. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!