Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazán tetszik a külseje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán tetszik a külseje, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most ismerkedem egy férfival, akinek a belső tulajdonságai tökéletesek, pont ilyenre vágytam mindig. Viszont a külső tulajdonságai, adottságai nem igazán jön be, mondjuk picit igen, de inkább nem.

Ebben az esetben van értelme megpróbálni? Adjak egy esélyt? Vagy így inkább ne is hitegessem őt? Mit tanácsoltok nekem?



2020. aug. 4. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem tetszik a külseje? Fordtísd ki.
2020. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
49%

Szerintem érdemes ezt vele megbeszélned.

Az esetek bő 80%-ában ezután pikkpakk találsz valaki olyat, aki külsőre is bejön.

2020. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Adjál neki 2 hónapot, ha addig megszereted, jó, ha nem, akkor elköszönsz.
2020. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
#3-as mondja jól.
2020. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha elég jó nő vagy, hogy válogathass, akkor meneszd. Nem lesz jó a szex úgyse.


Ha nem vagy jó nő,akkor se jöjj vele össze. Magadat is szemen köpnéd

2020. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az itteni válaszok eléggé megosztóra sikeredtek. Esetleg valakinek van saját tapasztalata?
2020. aug. 4. 21:33
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem nagyon tudok jó hírekkel szolgálni. Én is így voltam, mint te. Vagy legalábbis hasonlóan. Vonzódtam azért hozzá, de tudtam, hogy nagyobb vonzalmat is átéltem már, és inkább a belső tulajdonságai voltak azok, amik megfogtak. Most, 5 évvel később együtt vagyunk még mindig, és pont a hónapokban bukott ki, hogy lassan tényleg csak a legjobb barátomnak, lakótársamnak, bizalmasomnak tekintem a párom, akiért kiugranék egy autó elé, ha azon múlna az élete, de nem tudok hozzá egészen vonzódni. Itt vagyok 27 éves, fiatal nő, hónapok óta nulla nemi élettel, és pont az előbb kapott el a sírás, hogy már nekem is hiányzik az intimitás, és akár még lehetne is a párommal, hisz itt van, ő kíván, de én képtelen vagyok rá. Szörnyű érzés... Ha úgy érzed, ez nem fog változni, és még nem vagy benne érzelmileg, mindenhogy máshogy, akkor ne kínozd magad...
2020. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
"A személyiség fontosabb, mint a külső" "Nekem eleinte egyáltalán nem tetszett a párom, de a belső tulajdonsága annyira elragadó volt, hogy beleszerettem"...és még sok hasonló kamu szöveget lehet itt olvasni, vagy egyáltalán hallani a nőkről. Még egyszer le ne merje írni egyetlen nő se ezt a belső tulajdonságos maszlagot!
2020. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

#4-es vagyok, nekem pozitív és negatív példám is van.

Az a saját tapasztalatom, hogy az ember ezt nem feltétlen látja egyből. Még akkor is, ha korábban is ismertétek egymást - egyszerűen más oldalról látod, miután összejöttök, és beletelik egy kis időbe, mire felfedezed a másik külsejét. És nem feltétlen az a végeredmény, mint amit eleinte gondoltál volna. Szépség terén így voltunk a jelenlegi párommal: amíg csak haverok voltunk, nem is tűnt fel, mennyire szép nő. A testi adottságokkal kapcsolatban viszont továbbra is voltak kétségeim (azzal, hogy szexuálisan mennyire vonz a másik teste - ami nem egyezik azzal, hogy szépnek találod), ezeket az első pár hónapban elaltatta a szerelemmámor és bizonyos saját belső elrendeznivalóim. Később viszont szóvá is tettem, hogy úgy érzem, inog a párkapcsolatnak ez a pillére, és nagyon remélem, hogy sikerül megoldanunk, mert amúgy szuper jó együtt. Szerencsémre a testével kapcsolatos saját törekvései egybevágtak azzal, ami nekem is passzolt az ízlésemhez, gyakorlatilag egy hónapról hónapra vonzóbb testű párom lett. Ezek egyébként már évekkel ezelőtt lefutott dolgok. Egy boldog, kiteljesítő párkapcsolatban élünk.

Volt viszont olyan barátnőm is, akire fél év elteltével sem tudtam úgy ránézni, hogy őszintén szépnek lássam (itt ha más okból nem következett volna be a szakítás, bizonyosan lettek volna problémáink).

29F

2020. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Nekem van ezzel tapasztalatom. Ugyanezt éreztem, amit te. Az 1. esetben mikor ez volt, akkor kiderült, hogy olyan szinten nem jön be, hogy csók se volt... Undorodtam tőle. Pedig órákig tudtunk dumálni minden nap! Tipikus csak barát kategória lett. A 2. esetben, mikor ez volt, hát ő a jelenlegi párom. :) Fura volt, mert nem tartottam rossz pasinak, csak pár dolog nem tetszett rajta, és azok nagyon-nagyon eltántorítottak. Végül ezeket megszoktam, illetve volt, amin lehetett is változtatni. Mázlim van, mert nagyon jó pali, csak túl jól rejtegette... :D
2020. aug. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!