Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egyetemista, fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyetemista, fog találni mást?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 19:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha szétmentek, akkor fog.
2022. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Fog. Főleg, ha csaj.
2022. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Na az meg a másik. :) Ha csaj, akkor simán rástartolnak, ha van párja, ha nincs.
2022. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolatotok, nem fog.
2022. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
meg hogy hűséges-e...
2022. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ, ha városon belül maradt akk kitarthat, ha másik város akk valszeg offos.
2022. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Másik város... Mostanában mindig van valami hétvégén ami miatt alig találkozunk
2022. okt. 5. 23:45
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Kb mindenki egyetem alatt találja meg a párját.


Meg a kolikban és egyetemi bulikon elég vad dolgok szoktak történni. Egy csapat fiatal össze van zárva, akik most előszőr azt csinálhatnak, amit akarnak.


Rengetegen az egyetemi éveik alatt élik ki magukat.


Persze ez nem jelenti azt, hogy meg fog csalni, de ha valaha az életében meg fog csalni valakit, akkor ebben a szituációban van rá a legnagyobb esély.

2022. okt. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy azért hogy koli vagy albérlet. Az sem mindegy mennyire bulizós a lány. Mert az nem derült ki hogy merre van hétvégente. Én is az egyetem által ismertem meg a páromat, viszont se nem a koliban se nem egy buliban. Tehát nyilván máshol is megismerkedhet emberekkel; viszont ahogy előttem is írták a legtöbb megcsalàs a bulikban kolikban történik. Ha tudnád milyen néhány lány tényleg az egyetemen. Lányként mondom hogy én értem kellemetlenül magam, hogy a legtöbb szaktársam két vasat tart a tűzbe és mindegyiknek van egy csávója otthon is meg a suliban is.

De termesztesen azt hozzá kell tenni; hogy nem minden lány ilyen. körülöttem is mindenki így viselkedik én mégsem allok be a sorba. Remélem a barátnőd is ilyen.

2022. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szeret bulizni nagyon, a mostani hétvégét együtt tudtuk tölteni legalább és minden rendben volt. Nagyon sok Egyetemen kívüli programja volt mostanában hétvégén. Például a barátnőivel elmentek egyet nyaralni a Balcsira még így az utolsó szeptemberi melegben.. stb Nem is tettem neki ezt szóvá, mert megérdemli a pihenést, csak számomra jelenleg nehéz. Ő az első olyan barátnőm akit tényleg szeretek, csak sajnos az évek során megcsappant az önbizalmam ami miatt nem érzem magam elég jónak.
2022. okt. 9. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!