Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egyetemista, fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyetemista, fog találni mást?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 19:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
Felejtős sajnos. Adok neki 1 évet.
2022. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora a szerelem a részéről.
2022. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az egyetem egyenlő lenne a szakítással/megcsalással?
2022. okt. 10. 22:34
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Viszont tényleg sokszor magával hozza azt. Új emberek; buli; ilyenkor érzi úgy az ember, hogy fiatalon kell mindent kipróbálni stb. Mondjuk én mindenképpen beszélnék vele erről. A leírásod alapján kezd rossz irányba menni ez az egész és így valószínűleg tényleg szakítás lesz a vége. Beszéljetek róla
2022. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár akik egyetemen még együtt voltak, mire végeztek a nő lelépett egy évfolyamtárssal. Hiába voltak a pasijával egy koliban is. És még szép se volt a nő.
2022. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, és teljes mértékben megnyugtatott.


Sok neki most az új ember, meg általában csak a csajokkal bulizik ha bulizik. Most is lenne neki hétvégi program az Egyetemen, de azt mondja ki fogja hagyni mert inkább velem lenne.


Remélem, hogy együtt maradunk mert nekem ő életem nője.

2022. nov. 8. 14:11
 17/23 anonim ***** válasza:
57%
16. Tudod fiatal meg es tul sok inger fogja erni , minden embernek tobb parja van az eletben csak nem fut vele ossze igy sosem lehet tudni mikor lesz keves neki ez a fizikai szakadek es mashol fof biztonsagot keresni vagy talal egy olyan fickot . Vannak iranyithatatlan dolgok , az ember sajnos nem kepes mindent a kezeben tartani. Majd 1 év múlva írj .
2022. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
5%
Igen
2022. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
Jajj ugyan, nekem legalább 5 barátnőm (+én) van, akik már az egyetem előtt, vagy alatt (nem egyetemen ismerték meg egymást) jöttek össze a párjukkal. Ebből egyetlen egy szakított a párjával, és ő is az egyetem után, nem egy 3.fél miatt. Soha, egyikünk sem csalta meg a párját
2022. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
19. Te ven banya vagy.. mas vilag van! mar!
2022. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!