Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kelett ennyire megharagu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelett ennyire megharagudni ?

Figyelt kérdés
öbb mint tíz éve ismerjük egymást egy barátommal,elváltak ,újra egymásra találtunk.Teljesen megváltozott amit szóvá is tettem neki ,hogy azon kívűl (pénz) nem lehet másról se beszélni vele,ez már unalmas és felettébb érdekes .Tényleg csak azt hangoztatta mennyibe került a kocsi,ennyiért néz házat stb... meg tartoznak neki így kap egy hét ingyenes wellness hétvégét ott ahol dolgozott ...komolyan engem eek teljesen hidegen hagytak mindig is ,így ezt közöltem vele ! Azóta fel se vette a telefont semmi,így akkor részemről is megszakítottam vele a kapcsolatot végleg . Ezzel nem kompenzálni akart valamit ? Vagy én reagáltam túl ? N32
2022. okt. 6. 09:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést ,gyorsan írtam !
2022. okt. 6. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem reagáltad túl. Ő egy anyagias ember és attól érzi magát valakinek ha van pénze illetve minél több legyen. Bizonyára kompenzál, mert pénz nélkül egy kis senki lenne és ezt ő is tudja.

Az ilyennel jobb ha nem kezdesz semmilyen kapcsolatot.

2022. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
gyanús volt ez aviselkedés ,de akkor köszönöm szépen !!!
2022. okt. 6. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát milyen stílusban közölted vele, az se mindegy. Ha bunkó voltál, akkor ne csodálkozz, ez a morális okoskodás irritáló és bizonyos esetben kicsit buta reakció.

Tudod miért lett anyagias? Történt vele valami? Nem lehet, hogy azért beszél ennyit erről, mert aggódik most pl a rezsiemelés miatt, forint gyengülése miatt stb., csak nem azt mondja ki konkrétan. Szerintem ezt kulturáltan meg lehetett volna beszélni, hogy miért beszél ilyesmikről és ha úgy látod, hogy tényleg csak a pénz a fontos, akkor szakíthattál volna amúgy is. Nem mindig a saját roppant morálisnak gondolt baromságodat kell ráerőltetni másra azonnal. Ha értelmesen kommunikáltatok volna, akkor lehet észre is veszi magát, ha eddig nem tudta és akkor nyugi lenne.

2022. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem reagáltad túl. Megváltozott, de nagyon.

1 Minek beszél ÁLLANDÓAN pénzről?

2 Ha megmondod, miért készül ki ennyire?

...

Hagyjad.

2022. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!