Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérte a több korábbi kudarco...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérte a több korábbi kudarcos kapcsolat? Ebből tenyleg nyer, vagy tanul valaki bármit is?

Figyelt kérdés

Én csak azt érzem minden szakítás után, hogy a másik volt az éretlen, a hülye, akinek nem ártana fejlődnie, vagy aki menthetetlen, örökké kisebbségi komplexusos marad, vagy aki nem képes egyenrangú kapcsolatra és soha nem is lesz, vagy akinek még az az élet, hogy repked virágról virágra, és eq kanyarban, vagy aki ló helyett tart szamárnak, megalkuvó ember, stb.


Én ott hibáztam, hogy esélyt adtam. Mert szerelmesen hülyébb az ember. Hittem abban hogy majd fejlődik, összecsiszolódunk, mert szerelmesen hisz és bízik az ember. Reménykedtem hogy majd alakul és jobb lesz, mert szerelmesen reménykedik az ember.


Én ugy érzem, nem érdemeltem meg kisebbségi komplexusos, vagy gerinctelen, vagy éretlen gyerekes, stb embereket.

Tőlük és velük a kapcsolattol, szakításbol kudarcból én nem tanultam semmit, nem lettem jobb, erősebb, csak az elengedéseket tanultam meg, hogy adjam fel, mondjak le a másikról, mondjak le vele komoly kapcsolatról, csak ezeket.

Hogy szórogassam a szakításokat elutasításokat nemeket, ne legyek megalkuvó soha, győzzem le önmagam és ha kell, szerelmesen is szakítsak.


A szakítás tudományát tanultam ki.

Nekem erre sem volt semmilyen szükségem ezt megtanulni, hogy szakits, engedd el.

Egyvalakire volt mindig szükségem aki normális akivel lehet tervezni akivel lehet haladni előre akivel kerek az élet. Aki nem adatott meg.


Nem tudok rájönni arra hogy mit kéne Nekem megtanulnom. Miért kapok én selejteket kudarcokat szenvedéseket


Ki mit tanult eddig? mire voltak jók másoknak rossz kudarcos kapcsolatok?



2022. okt. 6. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Arra jöttem rá, hogy nincs szerelem. Mi az a szerelem egyébként?
2022. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biokémia amitől egy kiemelődik a sokból ráfokuszálsz egyre.és más meg nem érdekel. Lekötöd magad hülye ésszel erzelmileg minimum. Tőle fogg függni még az is hogy jo napod van e vagy nem.
2022. okt. 6. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, de még egyszer sem éreztem ilyet. Pedig több kapcsolatom is volt már. Érdekes. Vajon vannak emberek akik nem képesek érezni a szerelmet?
2022. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3

Én is voltam több lánnyal és most végre úgy érzem szerelmes vagyok. Eddig mindig volt bennem bizonytalanság hogy mit akarok a másiktól, de a mostani barátnőmmel érzem hogy tényleg szeretnék vele lenni és szeretem.

Egyszer el kell jönnie neked is az érzésnek

22F

2022. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tőle fogg függni még az is hogy jo napod van e vagy nem."

Nem szabad valakinek alárendelődni. Nem csak ő van a világon és a napomban.

2022. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én megtanultam, hogy az egyedüllét mennyivel egyszerűbb és nyugisabb. És megtanultam azt is, hogy az emberek jórésze képtelen a tisztességes viselkedésre, megbízhatatlan. Sokat fejlődött az ember ismeretem is a sok kudarc után. Ez viszont oda vezetett, hogy gyakorlatilag kiábrándultam az egész párkapcsolatosdi témából egy életre. Sok éve egyedül vagyok már, és ez halálomig így marad. Nincs és nem is lesz soha olyan ember, aki miatt a nyugodt, szabad életemen változtatok.

N

2022. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te sem ereztel meg szerelmet, ha szerinted ilyen. Kamasz korban meg ilyen, amikor az ember nem tudja, hogy nemcsak szívvel, de esszel is benne kell lenni egy kapcsolatban.
2022. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tanultam, sok következtetést levontam, hogy mikre nem vagyok hajlandó, kiket kell kerülni. Kirajzolódott egy szinte tökéletes kép, hogy milyen ember is passzol hozzám. Kellett vagy 6 év,hogy találjak egy ilyen embert. Vele most minden jó.
2022. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%

Neked például azt kell megtanulnod, hogy tanulj a hibáidból.

"Hittem abban, hogy majd, fejlődik, összecsiszolódunk, mert szerelmesen hisz is bízik az ember." Tehát még szerelmesen is a fejlődésre szorulót láttad benne, meg akivel össze kell csiszolódni, hisz ezek szerint jelenleg nem passzoltok. Bocs, de ez milyen szerelem? Azzal kezded, hogy bízol benne, hogy megváltozik? Ennyi erővel összejöhetsz a sarki zöldségessel, aztán majd formálod olyanra, amilyenre akarod. Normális ember, azzal jön össze, aki pont azért tetszik neki, mert olyan, amilyen. Ha nem, akkor bele se szeret. De szerelmesen azt nézegetni, hogy miben fejlődjön a MÁSIK? Nagyon illúzió romboló.

2022. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Selejtesnek nevezni embereket nem szép dolog. Ennyi erővel te is lehetsz valamiért selejtes. Itt inkább arról van szó, hogy nem veszed észre ki illik hozzád és ki nem. Addig megkapod ezt a leckét, amíg rá nem jössz és ki nem nyílik a szemed.
2022. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!