Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok gond, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gond, ha nem tudok cipőt kötni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje belebújos cipőkbe járok mivel nem tudom bekötni rendesen a cipőfűzőmet. Sose volt jó kézügyességem hozzá. Emlékszem mikor anyám próbált erre megtanítani agresszíven állt hozzám, idegeskedett, mert bénázok. Mostanában elkezdtem futni, de mivel fűzős futó cipőm van mindig kioldódik és nem tudok emiatt rendesen futni.


Van olyan lány, aki ezt nem nézi cikinek és, ha esetleg futnánk akkor megkötné nekem és akkor is, ha esetleg színházba mennénk, felvennék öltöny cipőt abba is segítene? Nekem a csomókötés is gondot okoz, sajnos ezekre sose volt jó kézügyességem.


2022. okt. 9. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Über gáz főleg hogy még itt keresel megnyugtató választ.


Tanulj meg cipőt kötni és szerezz önbizalmat ne anyukádra mutogass undorító jellem vonás.

2022. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is,ne úgy indítsd az ismerkedést hogy,hát én nem tudok cipőt kötni,mert akkor tuti hülyének fog nézni a csaj. Ha lesz egy lány,akivel ismerkedtek,közel kerültök egymáshoz, akkor megkérheted hogy tanítson meg cipőt kötni. Hidd el ha egy hullámhosszon vagytok, akkor ilyen apróság miatt nem fog elhagyni,hogy nem tudsz cipőt kötni.
2022. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Levegőt venni tudsz amúgy önállóan vagy ahhoz is segítség kell?
2022. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Cipőt kötni én is nagyon bénán tudok, de azért betudom kötni..
2022. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 5 éves unokaöcsém be tudja kötni magának a cipőjét, szóval ja, nem kicsit gázos. Gyakorolj vmi youtube videora, ha máshogy nem megy. Nincs óvónő ismerősöd? 😅😅😅
2022. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!