Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki volt így bevallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki volt így bevallani neki?

Figyelt kérdés

Már régóta beleszerettem az egyik kollégámba. Jól kijöttünk, mindig sokat beszélgettünk. Mindketten kapcsolatban voltunk, de közben én szakítottam a párommal. Azóta elkerültem, mert nagyon rossz érzés volt vele lenni, nem akartam tőle semmit, amíg kapcsolatban van. Ez feltűnt neki és rákérdezett, hogy mi a bajom vele. Hosszas faggattás után kibukott belőlem, hogy beleszerettem, de elfogadom az ő boldogságát és ne érezze ezt tehernek, mert tudom hogy el fog múlni egyszer. De ehhez az kell, hogy ne engedjek teret az egésznek és mivel nekem fájdalmas így találkozni vele, inkább elkerültem.

Azóta nem beszéltünk, szívem szerint elsüllyednék, de már nem tudom visszacsinálni. Nem tudom hogyan tovább, legszívesebben be se mennék a munkahelyemre


2022. okt. 10. 08:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, az lemaradt
2022. okt. 10. 08:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tiszta víz a pohárban és kölcsönös tisztelet.
2022. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt voltál. Nincs mit szégyellni.

F

2022. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyelld, jól jártál el
2022. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezek után hogy viszonyulnak hozzá? Annyira kellemetlen a helyzet, és hogy nőként én vallottam neki szerelmet.
2022. okt. 10. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseidet ne szégyelld, a viselkedést azt lehet. Ha rámászol az ciki, ez tök normális dolog.
2022. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Úgy viszonyulj hozzá ahogy mondtad is, kerüld ha ez könnyebb neked. Nyilván ha úgy adódik akkor válts vele szót, de a direkt hosszú kontaktot kerüld. Ha mégis azt látod rajta h nagyon keresi a társaságot, nem jöhet szóba az h ő is akarna valamit tőled? Biztos egyoldalú a dolog?
2022. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ha szakít se, mert ezekszerint nem te vagy az életében a number one.
2022. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is nőként vallottam az érzéseimről egy nagyon jó barátomnak, úgy láttam időközben hogy ő is viszonozza, viszont érdemi választ nem kaptam mikor elmondtam neki. Azóta főleg csak ő keres engem, én már nem tudok rá ugyanúgy nézni. Érdemleges választ a kérdésedre sajnos nem tudok adni, csak tudd, hogy nem vagy egyedül. Ha gondolod írhatsz is, hátha tudunk segíteni egymásnak.

Kitartást!

2022. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!